Życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i prawdziwego wypoczynku jeszcze nigdy nie wybrzmiewały tak szczerze jak w czasie pandemii koronawirusa. Zdrowia potrzeba nam bardzo. Szczęście w tych trudnych czasach przyda się zdecydowanie! Pomyślność to coś, czego przedsiębiorcom nigdy nie powinno brakować, a prawdziwy wypoczynek jest niezbędny żeby planować kolejne miesiące, które jak należy się spodziewać – łatwe raczej nie będą. W przede dniu Świąt Wielkanocnych Prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie życzy wszystkim przedsiębiorcom samych dobrych chwil!

Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk:

Święta Wielkiej Nocy to czas, kiedy jesteśmy świadkami triumfu życia nad śmiercią, światła nad ciemnością, sił dobra nad siłami zła. Jestem przekonana, że w obecnej sytuacji społecznej i gospodarczej potrzeba nam wielu optymistycznych myśli, ogromniej ilości energii i przeświadczenia, że z pandemią da się wygrać. Wszyscy czekamy na powrót do normalności, na możliwość dalszego prowadzenia naszych działalności gospodarczych, tęsknimy za sportem, kulturą, rozrywką i uczuciem, że świat należy do nas i to my kreujemy naszą rzeczywistość, a nie pandemia koronawirusa. Mam więc nadzieje, że niebawem dobro, czyli ludzie i medycyna – zapanują nad złem, czyli pandemią.

Wszystkim przedsiębiorcom życzę zdrowych, rodzinnych, spokojnych świąt. Z nadzieją w sercach i wielkim optymizmem co do przyszłości!

Jarosław Tarczyński, Wiceprezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Dużo cierpliwości, jedności, wytrwałości, w tym trudnym czasie. Potrzeba nam także solidarności, bo zawsze w grupie jest łatwiej przetrzymać problemowy czas. Życzę przedsiębiorców zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Mam nadzieję, że to ostatnie święta z obostrzeniami i w przyszłym roku będą one wyglądały już zupełnie inaczej.

Mirosław Sobczyk, Wiceprezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Przedsiębiorcom życzę przede wszystkim maksymalnego wyciszenia się przed tym, co nas czeka w kolejnych miesiącach. Odpoczynku, zdrowia i czasu z rodziną. Szykuje nam się ciekawa reszta roku i musimy nabrać siły, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom. Musimy się zdystansować od problemów i ruszyć do przodu!

Michał Wojtas, Skarbnik Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Życzę wszystkim przedsiębiorcom na święta, by udało się znaleźć chwilę czasu i oderwać się od wszystkich problemów. Nie wszyscy będą mogli spędzić czas z najbliższymi, ale mimo wszystko mam nadzieję, że uda nam się to z uwzględnieniem obostrzeń. Życzę nam uwolnienia się od pandemii, powrotu do prowadzenia normalnej działalności oraz do możliwości korzystania z życia. Mam nadzieję, że będziemy cieszyć się zdrowiem, przyjmiemy szczepionki i wrócimy do normalnego życia.

Magdalena Gajdamowicz, Sekretarz Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Życzę przedsiębiorcom świeżego spojrzenia na naszą rzeczywistość. Oby pandemia się jak najszybciej skończyła. Jestem zawsze optymistycznie nastawiona do świata, jeżeli uda nam się sprawnie zorganizować szczepienia to być może już w okresie wakacyjnym będziemy mogli odetchnąć. Życzę przedsiębiorcom nowych doświadczeń oraz ciekawych wniosków, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości.

Piotr Wolny, Dyrektor Biura Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Mamy kontakt z przedsiębiorcami codziennie, słyszymy o ich problemach i widzimy ich walkę o to, by przetrwać czas pandemii. W Święta życzę wszystkim ludziom biznesu oraz ich pracownikom oddechu, odpoczynku oraz momentów, gdy nie będą musieli skupiać się na myśleniu o pracy. Niech to będzie czas możliwie rodzinny, spokojny i pełen dobrych myśli. Dużo zdrowia, optymizmu i energii!

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW Marzec 2021 1140x320