Legalizacja Baner

Klub Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie po kilku latach przerwy wznawia działalność, a pierwsze spotkania zwiastują, że będzie to organizacja tak silna jak jeszcze nigdy. Członkiniami będzie kilkadziesiąt Pań reprezentujących firmy zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej. Planów na działanie jest ogrom: – Kobiety biznesu są ambitne, silne, zdeterminowane, ale jednocześnie pełne empatii i pomysłów. Klub Kobiet będzie organizacją, której celem będzie działanie na rzecz Pań w biznesie, jestem pewna, że inicjatyw tej organizacji nie zabraknie. Klub Kobiet prężnie działa przy oddziale Izby w Koszalinie. Stawiam go za wzór i chciałabym, by kobiety biznesu nie tylko współpracowały. Z czasem te relacje zamieniają się w przyjaźnie, a to jest cenniejsze niż pieniądze – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

   Pierwsze efekty pracy reaktywowanego Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie będą widoczne już w grudniu, podczas inicjatyw i wydarzeń organizowanych przez Izbę. Klub będzie działać szeroko i nie zamierza zamykać się tylko w zagadnieniach związanych z wydarzeniami społecznymi i charytatywnymi, choć wrażliwość Pań z całą pewnością spowoduje, że takie pomysły przy Izbie będą pojawiać się zdecydowanie częściej: - Chciałabym podziękować Paniom za obdarzenie mnie zaufaniem i wiarę w moje możliwości. Biznes jest kobietą, a kobieta jak sami wiemy jest siłą. Co silny biznes robi w Szczecinie? Chcemy promować miasto, kobiety i kobiecy biznes. Nie będziemy przechodzić obojętnie wokół problemów społecznych. Dużo rozmawiałyśmy ostatnio np. o sprawie depresji wśród dzieci – mówi Daria Nowak – Dąbrowska, przewodnicząca Klubu Kobiet Izby.  – Chcemy również prowadzić szkolenia. Potencjał jest ogromny. Każda z nas jest inna, ma wiele inicjatyw i pomysłów, będziemy to przekuwać w działanie. Pamiętajmy: połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces – dodaje Daria Nowak.

   Wiceprzewodniczącymi: Julita Szychulska i Bożena Licht, a członkiniami zarządu: Grażyna Wódkiewicz oraz Izabela Nocko.  - Wierzę, że dzięki działalności Klubu możliwe będzie nie tylko integrowanie środowiska, ale przede wszystkim spełnianie marzeń kobiet-przedsiębiorców i umożliwianie im zaistnienia w skali całego kraju z inicjatywami, których realizacja będzie miała znaczenie dla rozwoju osobistego, zawodowego i społecznego. Marzę o tym, by kobiety były bardziej doceniane – komentuje mecenas Grażyna Wódkiewicz.

   Dodajmy, że Prezesem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie również jest kobieta – Hanna Mojsiuk.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3