fbpx

Pracodawca Roku 2

 

15 lat polski w unii europejskiej baner

 

7. Międzynarodowy Kongres Morski: największe firmy z branży 27 i 28 czerwca przyjadą do Szczecina

Najważniejsze wydarzenie gospodarki morskiej w Polsce 27 i 28 czerwca powraca do Szczecina. Szefowie najważniejszych firm w branży, przedstawiciele rządu, eksperci i naukowcy z Polski i świata dyskutować będą o aktualnych wyzwaniach tego sektora. Problemy poruszane podczas debat i dyskusji Międzynarodowego Kongresu Morskiego mają co roku praktyczny charakter, a wydarzenie jest świetną okazją do spotkania z menedżerami firm tworzących i współpracujących z branżą morską.

 

Rejestracja na tegoroczną edycję kongresu rozpocznie się niebawem na stronie wydarzenia: www.kongres-morski.pl.
Aktualne informacje na temat 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego znajdziecie Państwo również na facebook.com/Kongresmorski

 

Sześć dotychczasowych edycji pozwoliło zbudować i ugruntować Kongresowi Morskiemu markę rozpoznawalną w Polsce i na świecie. Corocznie bierze w nim udział średnio ponad 300 firm i instytucji z 15 krajów. Rolę Kongresu podkreślali uczestniczący w nim najważniejsi politycy w Polsce – na czele z prezesem i wiceprezesem Rady Ministrów, marszałkiem Sejmu RP i ministrami właściwymi dla gospodarki morskiej. Wydarzenie dostrzegane jest również przez władze europejskie – Parlament i Komisję Europejską. Aktywny udział w obradach biorą również przedstawiciele międzynarodowych organizacji morskich.

Organizatorem Kongresu jest Fundacja Kongres Morski stworzona przez Północną Izbę Gospodarczą i Polską Żeglugę Morską.