Grzegorz Kołodko jest jednym z najbardziej cenionych, polskich ekonomistów. Twórca ustaw i reform oraz komentator bieżących wydarzeń z zakresu biznesu, gospodarki, przedsiębiorczości i ekonomii. Spotkanie dla przedsiębiorców odbędzie się 20 listopada o godzinie 17.00. Wcześniej odbędzie się dyskusja na temat rynku pracy z udziałem m.in. samorządowców, ludzi nauki oraz oczywiście przedsiębiorców. Na wydarzenie zaprasza Prezes Północnej Izby Gospodarczej Jarosław Tarczyński.

"Projekt Reality" - Jesteśmy nową firmą na mapie Szczecina zajmującą się technologią wirtualnej rzeczywistości. W ramach swojej działalności dostarczamy atrakcji na wszelkiego rodzaju eventach w postaci zabawy z wirtualną rzeczywistością. Czym tak naprawdę jest VR - to technologia przyszłości, dzięki której użytkownik poznaje świat wirtualny w prawie namacalnej formie dostarczając sobie mnóstwo emocji, a nawet adrenaliny!
To kompletnie nowe doznania, a także sposób marketingu, nauki oraz komunikacji!

Kancelaria adwokacka adw. Łukasza Kokoszko, zrzeszona w Północnej Izbie Gospodarczej oferuje Państwu bezpłatną pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i karnego oraz prawa pracy, także w sprawach nie związanych bezpośrednio z przedmiotem Państwa działalności.

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) tworzy bazę miejsc praktyk zawodowych po obu stronach polsko-niemieckiej granicy dla młodych ludzi z obu krajów. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i zakłady pracy, które chcą przyjąć młodą osobę z kraju sąsiada na trwającą do 30 dni praktykę, służącą orientacji zawodowej lub będącą częścią ścieżki kształcenia zawodowego.

banerek