fbpx

 

karma3

 

Co się działo podczas warsztatów?

  • Przedsiębiorcy poznali 34 naturalne talenty Gallupa
  • Zidentyfikowali swoje podstawowe talenty
  • Poznali model przywództwa opartnego na rozwoju mocnych stron
  • Nauczyli się korzystać z mocnych stron we współpracy z zespołem
  • Poznali różne rodzaje przywódzwa opartego na mocnych stronach
  • Odkryli wpływ naturalnych talentów Gallupa i rozwoju mocnych stron na rozwój biznesu
  • Warsztaty zakończone zostały niespodzianką dla uczestników

 Korzyści:

Uczestnicy warsztatów poznali metodę rozwoju ludzi oraz model przywództwa i rozwoju zespołów oparty na rozwoju talentów i mocnych stron Gallupa.

Warsztaty pozwoliły na zwiększenie poziomu wiedzy,  świadomości, a także umożliwiły wstępną identyfikację swojego modelu przywództwa opartego na rozwoju talentów i mocnych stron Gallupa.

Uczestnicy poznali swoje naturalne talenty będące głównymi siłami napędowymi ich działania.

Uczestnicy poznali nową metodę uwalniania potencjału/ talentów jednostek i zespołów.

 

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie, a już dziś zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą. 

Właśnie trwa wyjątkowy lunch biznesowy, podczas którego omówione zostaną Pracownicze Plany Kapitałowe.

Właściwie każdego dnia jesieni w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia coś się będzie dziać – wiele z proponowanych przez nas wydarzeń to otwarte wystawy, wydarzenia społeczne czy cykliczne inicjatywy na które wstęp jest bezpłatny. – Stawiamy na inicjatywy, które okazały się sukcesami jak „Niedziela z Filipinkami”, ale i na nazwiska, które gwarantują najwyższy poziom spektakli czy koncertów – mówi Patryk Walczak, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Jesienią zobaczymy premierowy spektakl Joanny Szczepkowskiej, usłyszymy koncert Janusza Olejniczaka czy zespołu Sorry Boys. W listopadzie odbędą się zawody, które wyłonią najlepszego baristę w Polsce. A to dopiero początek wydarzeń, na które Państwa zapraszamy!

CSL chce być „cyfrowym spedytorem” i wiele wskazuje na to, że ta jesień może być dla jednej z największych firm logistycznych przełomowa. Prezes Laura Hołowacz opowiedziała Michałowi Kaczmarkowi o planach firmy, nowych inicjatywach i pionierskim działaniu, które ma na celu nie tylko wpisywanie się w światowe trendy, ale także ich kreowanie!

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a