banerrejs09072018

 

19 lipca br. w siedzibie Północnej Izby Gospdoarczej odbyło się szkolenie Finanse dla Niefinansistów przeprowadzone przed Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymał certyfikat uczestnictwa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. Już wkrótce kolejne szkolenia! 

19 lipca br. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie HR CAFE-konkretnie o pracownikach cudzoziemcach. 
Dziękujemy prowadzącemu Panu Kamilowi Zielińskiemu z firmy 7HR. Już niedługo kolejne spotkania na które już dziś serdecznie zapraszamy! 

Przychodnia dla zwierząt Vetico została powołana do życia przez dr Katarzynę Pęzińską – Kijak kilka lat temu. Wiodącą specjalizacją VETICO  jest fizjoterapia zwierząt. Okazuje się, że czworonożnych pacjentów z urazami jest coraz więcej i mowa nie tylko o zwierzętach po wypadkach komunikacyjnych, ale także tych, które pracują w policji lub przykładowo uprawiają sport ze swoimi właścicielami. Vetico świadczy pełne usługi diagnostyczne, weterynaryjne oraz rehabilitacyjne dla zwierząt.

 

Zapraszamy pracodawców na nieformalne, konkretne i praktyczne spotkanie przy kawie z naszym ekspertem ds. rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców - Kamilem Zielińskim, który obali wiele mitów, aktualnie panujących wśród wielu pracodawców na temat współpracy z pracownikami cudzoziemcami.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

paprykarz