Jak wygląda zakładanie firmy w Niemczech? Indywidualna działalność (Einzelunternehmen) czy spółka prawa handlowego (Handelsgesellschaft)? Jeśli spółka, to lepiej osobowa (Personengesellschaft), czy może kapitałowa – z ograniczoną odpowiedzialnością (GmbH)? Co musi, co może a co powinno znaleźć się w umowie spółki? Na jaką formę prawną współpracy zdecydować się przy wspólnym przedsięwzięciu z niemieckim partnerem?

Kolorowe papugi, wolny jak ptak podróżnik i jego barwne opowieści, oraz wyczekane podarunki od przedsiębiorców pomagających Świętemu Mikołajowi - przed nami Wigilia Izbowa 2017.

Wszyscy mikroprzedsiębiorcy dzisiaj, za tydzień lub za dwa tygodnie mogą skorzystać z propozycji Izby Administracji Skarbowej. Urząd proponuje darmowe szkolenia i udziela porad w zakresie wchodzącego w życie obowiązku JPK VAT.

Już w dniach 9-11 marca 2018 r na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS) odbędzie się największa tego typu impreza w tej części Polski.Targi kosmetyczno-fryzjerskie Beauty Trends to ponad 100 wystawców i 4500 m2 powierzchni wystawienniczej.

ceopunkt30102017

fundusz16112017

1.2.1 PKO LS LOGO RGB