fbpx

 

Wigilia Banner

 

To przełomowy krok w powstaniu jednej z najważniejszych gospodarczych inwestycji w województwie zachodniopomorskim. Od kilku lat Grupa CSL stara się o realizację projektu CCIC Intermodal Depo Dunikowo. Zakłada on powstanie suchego terminala przeładunkowego w Strefie Ekonomicznej w Dunikowie. Towary byłyby przewożone nie tylko drogą morską i lądową, ale i kolejową – to rozwiązanie stosowane w wielu innych miastach w Polsce. Dotychczas Szczecin nie doczekał się takiego terminala, a jak mówi Prezes Grupy CSL, zapotrzebowanie rośnie z miesiąca na miesiąc i rynek wysyła wyraźne sygnały, że Szczecin byłby idealną przestrzenią do zmiany formuły przeładunku towarowego. Projekt CCIC Intermodal Depo Dunikowo uzyskał wysokie dofinansowanie z Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z trzema podmiotami zainteresowanymi inwestycją.

 

Dzisiaj 07.11.2019r. odbył się Lunch Biznesowy w tematyce EKOLOGICZNA REWOLUCJA W BUDOWNICTWIE. 

Budowanie bez zaprawy i bez docieplenia. W każdych warunkach pogodowych i w każdej strefie klimatycznej. 365 dni w roku.

SYSTEM 3E to firma technologiczna, która rewolucjonizuje proces budowy domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej. Technologia oparta jest na unikalnym i opatentowanym polskim produkcie – elementach 3E z perlitu, zwanych ceramiką nowej generacji, które umożliwiają bezspoinową budowę ścian. System 3E jest energooszczędny, ekologiczny i ekonomiczny. Przyspiesza budowę, oszczędza czas i pieniądze. REWOLUCJA W BUDOWNICTWIE!

 

 

Dziękujemy prowadzącym oraz wszystkim uczestnikom spotkania. Zapraszamy na kolejne spotkania do Północnej Izby Gospodarczej. 

20191107_102042.jpg20191107_102028.jpg20191107_102012.jpg

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informujemy, że biuro Północnej Izby Gospodarczej w dniu 31/10/2019 czynne będzie tylko do godziny 14:00. 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek tj. 4/11/2019.

Drodzy Izbowicze, Szanowni Przedsiębiorcy,