Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 banerpracodawcaroku22062017

 

26 czerwca br. w siedzibie Izby w Szczecinie odbyło się szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Uczestnicy spotkania poznali m.in. odpowiedzi na pytania: kim jest Administrator Bezpieczeństwa Informacji, kim jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz wszystko o obowiązkach ochrony danych w urzędach, firmach publicznych i prywatnych, i w szkołach.

Wakacje się zaczęły, zabierz rodzinę nad jezioro. Nieopodal Szczecina jest wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić. W sobotę, 8 lipca br. od godziny 11.00 do 13.00 organizowany będzie piknik rodzinny nad jeziorem Glinna.

Przed nami kolejna edycja najsłynniejszego, szczecińskiego wydarzenia kulturalnego. 19. Wielki Turniej Tenorów już w sobotę będzie mieć miejsce w Teatrze Letnim. Organizatorem wydarzenia jest Opera na Zamku, członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. 

Prowadzenie własnej stajni to nie tylko sposób na biznes, ale przede wszystkim realizacja wielkiej życiowej pasji. Jazda konna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, a jedną z najprężniej działających stajni prowadzi Wiktoria Siergiej, przedsiębiorczyni zrzeszona w Północnej Izbie Gospodarczej. Stajnia Sportowa nieopodal polsko-niemieckiej granicy ma już prawie rok i ambitne plany na przyszłość. Nie jest wykluczone, że już we wrześniu zorganizowane zostaną w niej pierwsze zawody konne.

Magazyn

zp01022017