fbpx

 

baner sylwia

 

Północna Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na konferencję dotyczącą obowiązkowych zmian w przepisach emerytalnych. Spotkanie w formie śniadania biznesowego odbędzie się 26 kwietnia br. w Restauracji Zamkowa w Szczecinie.

Przyjęty przez Radę Ministrów w lutym 2017 br. Program Budowy Kapitału za główny cel stawia sobie zagwarantowanie bezpieczeństwa finansowego Polaków poprzez wsparcie rodzimego biznesu i stworzenie zabezpieczenia w formie realnej emerytury kapitałowej. Nowe propozycje Ministerstwa Rozwoju dążą do wprowadzenia obowiązkowego systemu oszczędzania organizowanego i współfinansowanego przez pracodawców, które docelowo obejmą większość czynnych zawodowo obywateli. Spotkanie skierowane jest do firm zatrudniających powyżej 100 osób.

Jak się przygotować do nowych obowiązków? Na czym będą polegać Pracownicze Plany Kapitałowe? Czy można uniknąć obowiązku finansowania Pracowniczych Planów Kapitałowych? Czy Pracownicze Programy Emerytalne są lepszym rozwiązaniem?

O tym wszystkich opowiemy podczas konferencji w Restauracji Zamkowa w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowe informacje oraz potwierdzenie uczestnictwa – Remigiusz Babiło: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 914860765.

 

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a