banerpracodawcaroku11042018a

W imieniu Katedry Prawa Gospodarczego i Ubezpieczeń, funkcjonującej przy Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług (WZiEU) Uniwersytetu Szczecińskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z zaplanowanego cyklu spotkań zatytułowanych „Środy z prawem gospodarczym na WZiEU”. Tematem spotkania będzie: Zakres kompetencji  wspólnoty mieszkaniowej a zarządzanie garażem w świetle w orzecznictwa.

Wprowadzenie do tematu wygłosi dr Iwona Szymczak specjalizująca się m.in. w problematyce nieruchomości i zarządzania nieruchomościami, autorka m.in. monografii pt. Wspólnota mieszkaniowa, Wolters Kluwer 2013. Następnie przewidziana jest dyskusja, do udziału w której serdecznie zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się  21 czerwca 2017 r. w budynku SIL Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie przy ul. Cukrowej 8, s. 314 (wejście drzwiami 314a) o godz. 14.30 (budynek SIL jest odrębnym budynkiem, do którego wchodzi się przez budynek główny (tzw. zielony) i przechodzi łącznikiem). Przewidywany czas spotkania ok. 1,5 godz. 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematem.  Prosilibyśmy jedynie o wpisanie się na wyłożoną listę z podaniem nr REGON.

ceopunkt30102017

konsultacjelean01022018