Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Chcielibyśmy zaprosić firmy, które zatrudniają kadrę inżynierską, na spotkanie dotyczące prac nad programem kształcenia inżynierów oraz sposobu prowadzenia praktyk studenckich.

Stworzenie na uczelni kierunków pilotażowych z programem ułożonym z udziałem przedsiębiorców i z ich udziałem w realizacji praktyk studenckich jest inicjatywą firmy ADAMUS HT Sp. z o.o., która już podjęła w tym zakresie wstępne rozmowy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Państwa głos w tej sprawie oraz przedstawienie zapotrzebowania na kształcenie studentów związane z konkretnymi technologiami, może przełożyć się na realne zmiany w procesie dydaktycznym na ZUT, a w konsekwencji zapewnić wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, którą potrzebują Państwa firmy. Istnieje również szansa, aby pozyskać finansowanie na prace badawczo-rozwojowe na rzecz grupy firm, jeżeli tylko stworzy się konsorcjum zainteresowane takimi działaniami.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie 13 lipca na godz. 12.00, w którym udział wezmą przedstawiciele ZUT oraz ADAMUS HT Sp. z o.o. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej przy al. Wojska Polskiego 86. Zgłoszenia przyjmuje Remigiusz Babiło pod numerem telefonu tel. 091 486 07 65, wew. 20 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PARTNERZY SPOTKANIA

partnerzy12072017

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300