fbpx

Firmy z regionu zachodniopomorskiego znajdują się w strategicznym położeniu geograficznym, na styku największych rynków międzynarodowych – Niemiec i krajów skandynawskich. Tworzy to wyjątkową szansę rozwoju, ale również wiąże się z wyzwaniem dotyczącym spełnienia specyficznych wymagań. Działanie w łańcuchach dostaw międzynarodowych producentów oznacza konieczność sprostania oczekiwaniom związanym z jakością, terminowością dostaw i sprawną komunikacją. Odpowiedzią na powyższe wyzwania okazują się być cyfrowe narzędzia wspomagające zarządzanie firmą wytwórczą.

Rynek firm wytwórczych co roku stawia przed firmami produkcyjnymi nowe wyzwania. Coraz trudniej jest konkurować opierając swoją strategię jedynie na niższej cenie. W ostatecznym rozrachunku to wiedza, doświadczenie oraz umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii zadecyduje o sukcesie. Niezbędne know-how oferują specjalistyczne firmy doradcze, organizacje pozarządowe oraz dostawcy usług IT dla przemysłu. Menedżerowie firm produkcyjnych muszą posiadać odpowiednie narzędzia, aby móc skutecznie konkurować w środowisku międzynarodowym. Każdy właściciel lub dyrektor w firmie produkcyjnej staje przed wyzwaniem koordynacji pracy wielu działów. W czasach gdy podstawowymi narzędziami pracy managera firmy produkcyjnej staje się tablet oraz telefon, ogromne znaczenie zyskały mobilne wersje systemów wspierających zarządzanie. Przykładem takiego rozwiązania jest MONITOR Mobile. 

Podczas spotkania „Produktywność w erze cyfryzacji” odpowiemy na pytania:
• jak skutecznie współpracować z firmami na rynkach globalnych?
• jak podnieść swoją konkurencyjność, dzięki narzędziom informatycznym i mobilnym?
• jak firmy produkcyjne mogą spełnić oczekiwania międzynarodowych rynków?

Systemy informatyczne pozwalają spełnić wymagania rynku
W trakcie spotkania goście poznają przykłady wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych w firmach produkcyjnych z regionu zachodniopomorskiego.

Współorganizatorem spotkania jest Business Club Szczecin. Stowarzyszenie, które tworzy przestrzeń dla spotkań biznesowych, przyjmowania delegacji zagranicznych i gości z innych miast, a także nieformalnych spotkań i dyskusji. Partnerem spotkania jest Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

Patronat medialny: Głos Szczeciński, Nasze Miasto. 

Rejestracja i informacje o wydarzeniu: http://www.monitorerp.com/pl/event2017/index.html.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Organizator potwierdzi udział w spotkaniu. Po części oficjalnej zapraszamy na lunch oraz dyskusję.

Dla kogo?: Kadra zarządzająca ze średnich i małych firm produkcyjnych.

Kiedy?: 14 września 2017 r., godz. 9.30 – 14.30

Gdzie?: Business Club Szczecin, Plac Batorego 4, Szczecin