Herbatka w Fabryce Wódek? Brzmi ekscytująco! Taki zapewne będzie piątkowy wieczór. Północna Izba Gospodarcza – jak zawsze we wrześniu – organizuje Herbatkę Izbową. Tym razem impreza odbędzie się w Starce, a nie w Izbowym ogrodzie. Na wydarzenie zaprasza Prezes Dariusz Więcaszek.


- Lata w tym roku nie było. Mimo wszystko na zakończenie tego co w kalendarzu, tradycyjnie jest określane tym mianem, organizujemy spotkanie integracyjne. Zaczął się czas intensywnej pracy i nadrabiania ew. zaległości, a my proponujemy jeszcze jeden wieczór na luzie. Jak zawsze podczas wakacji intensywnie pracowaliśmy i myśleliśmy czym Was drogie Koleżanki i Koledzy zaskoczyć po tych Grecjach, Hiszpaniach, Florydach i Pobierowach. A jest takie miejsce w Szczecinie, gdzie warto wciągnąć woń powietrza przesyconego wspaniałym aromatem, podniebienie podrażnić wykwintnym, niezwykłym smakiem. Gdzie nie da się wejść, ot tak, z ulicy.Na "Herbatkę Izbową", dzięki uprzejmości kierownictwa, zapraszamy do szczecińskiej "Starki". A starka to nie tylko alkohol. Bo to ani koniak, ani wódka, ani whisky . To po prostu starka, jedyna w swoim rodzaju. Ale jest to również wielowiekowa tradycja i spora część historii Szczecina. Do atrakcji kulinarnych dorzucimy dobrą muzykę, świetne towarzystwo i sporo innych, również motoryzacyjnych niespodzianek, więc powinniśmy wszyscy spędzić piątkowy wieczór bardzo miło i ciekawie – zaprasza Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Dariusz Więcaszek. - Nie tylko rozrywką człowiek oczywiście żyje. W samym tylko wrześniu organizujemy kilkanaście szkoleń i spotkań o ciekawej, biznesowej tematyce. Ale już dziś zapraszam na 20 października do Radissona i sali szczecińskiej Opery na skromne obchody 20-lecia Północnej Izby Gospodarczej. Będzie skromnie, ale jak sądzę niezwykle interesująco. Goście ze szczytów biznesu, muzycy światowej klasy, panele dyskusyjne. Już dziś wszystko dopięte na przedostatni guzik – zapowiada Prezes Więcaszek.

Herbatka Izbowa w Starce zaczyna się już w piątek wieczorem. Wśród atrakcji przewidziano poczęstunek oraz unikatową możliwość zwiedzania wnętrz fabryki. Gościom czas umilać będzie DJ, a także zespół Specyficzni.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a