fbpx

26 września br. (wtorek) zapraszamy przedsiębiorców do siedziby Izby w Szczecinie na szkolenie "Kontrakty w obrocie handlowym – skuteczne zabezpieczenie interesów firmy".

Szkolenie kierowane jest do osób zajmujących się umowami, do pracowników działów umów, działów handlowych, kierowników tych działów, osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy w codziennej aktywności tworzą umowy handlowe, uczestniczą w ich zawieraniu. Tematyka szkolenia  obejmie najczęstsze błędy oraz podstawowe instytucje służące ochronie interesów strony takie jak kara umowna i odstąpienie od umowy.

Szkolenie poprowadzi Pan Jakub Cieślicki - radca prawny, specjalizuje się w przygotowaniu i opiniowaniu umów prawa handlowego i prawa zobowiązań, o roboty budowlane, dzieło (razem z prawami autorskimi), kontraktów FIDIC i zamówieniach publicznych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.