Wyjazdy integracyjne, jarmarki, delegacje, firma Marka Środzińskiego znajdzie nam hotel, zarezerwuje samochód i zabookuje bilety lotnicze – jak mówi nasz przedsiębiorca poczucie bezpieczeństwa i opieki jest ważne dla osób, które podróżują i nie ważne czy to podróżowanie służbowe czy prywatne. Firma organizuje także wyjazdy na jarmarki świąteczne, które w grudniu są przebojem w całej Europie.

Nowa firma Marka Środzińskiego  FlyGo powstała w połowie września. Przedsiębiorca postanowił wykorzystać zdobywaną przez lata wiedzę w branży turystycznej i bookingowej i wypłynąć na szerokie wody.  Jak mówi uznał, że czas by samemu realizować swoje pomysły, a nie oddawać je innym firmom do wykorzystywania. Firma zajmuje się obsługą wyjazdów firmowych, delegacji, organizacji biletów lotniczych i kolejowych, rezerwacją aut, rezerwacją miejsc hotelowych czy restauracji. Nowa działalność zajmuje się także poradami w wyżej wymienionych tematach oraz organizacją wyjazdów służbowych, imprez integracyjnych czy zorganizowanych wycieczek. – Współpracuje z wieloma zaufanymi firmami, jeżeli robię booking w hotelu muszę mieć pewność, że jest to miejsce w którym mój klient będzie się dobrze czuć. Jako firma oferujemy wyjazdy zagraniczne, booking biletów lotniczych połączony z transferami. Organizuję również wyjazdy integracyjne, w najbliższym czasie dużym zainteresowaniem mogą się cieszyć niemieckie jarmarki świąteczne, zarówno te w Berlinie jak i jarmarki adwentowe trochę dalej od Berlina. Zima jest specyficzną porą roku jeżeli chodzi o naszą działalność, ale pod kątem wyjazdów i wydarzeń integracyjnych jesteśmy w stanie zapewnić klientowi szeroki wachlarz wrażeń, na przykład spływy kajakowe.

Nasz przedsiębiorca wyraźnie podkreśla, że jego działalność nie jest tożsama z działalnością biur podróży: - Mogę zorganizować pełny wyjazd, ale moje zadanie polega na tym by tak obniżyć cenę by przykładowo wylot do Londynu z transferem i biletami kosztował 299 złotych. To wydaje się niemożliwe i pewnie dla standardowego biura podróży byłoby to zadanie niemożliwe. Dysponujemy ogromną bazę hotelową, mając dostęp do ogromnej bazy  mogę przebierać i wybierać w obiektach tak by klient był zadowolony z zaprezentowanej mu opcji. Dodam jeszcze, że ja zadowalam się prowizją od hotelu, co również wpływa na obniżenie pewnych kosztów – dodaje Marek Środziński z Firmy FlyGo.

Firmy planujące wyjazdy integracyjne powinny wziąć pod uwagę skorzystanie z usług firmy FlyGo. Jak zauważa specjalista coraz częściej firmy z naszego regionu nagradzają wyjazdami swoich najlepszych pracowników lub organizują spotkania integracyjne czy wyjazdy integracyjne niekoniecznie do miejscowości niedaleko oddalonych od siedziby firmy: - Przebojem tego sezonu są firmowe wyjazdy na narty. Oczywiście pozwalają sobie na to zwykle większe firmy, ale niekoniecznie. Popularne są także jarmarki świąteczne jako wyjazdy integracyjne, w Szczecinie czy w Polsce to nie jest tak wielka atrakcja jak w innych miastach europejskich – dodaje przedsiębiorca. Czas świąteczny może być więc okazją do sprezentowania swoim pracownikom czegoś więcej niż drobnego upominku. Wspólny wyjazd integracyjny byłby niezapomnianym przeżyciem. 

DANA2 1100x25019415