Już w dniach 9-11 marca 2018 r na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS) odbędzie się największa tego typu impreza w tej części Polski.Targi kosmetyczno-fryzjerskie Beauty Trends to ponad 100 wystawców i 4500 m2 powierzchni wystawienniczej.

Pierwsza edycja targów Beauty Trends powstała z myślą o wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Beauty Trends to również idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki na rynku. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale spodziewamy się również dużego zainteresowania ze strony klientów indywidualnych, chcących poznać najnowsze trendy.

Na odwiedzających czekają specjalne strefy tematyczne z zakresu: medycyny estetycznej, dermatologii, fryzjerstwa, barberingu, fitnessu, zdrowia, dietetyki, SPA, wellness, kosmetyków naturalnych, pielęgnacji i zdobienia paznokci, wyposażenia salonów urody, kosmetyków kolorowych i makijażu, zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, kosmetyków i pielęgnacji dla dzieci. Przygotujemy również specjalną strefę dla męskiej części zwiedzających - "Men zone".

Zakres tematyczny targów:
- Medycyna estetyczna i dermatologia
- Fryzjerstwo i barbering
- Zdobienia ciała i tatuaże
- Sport, zdrowie i dietetyka
- Strefa spa&wellness
- Kosmetyki naturalne
- Pielęgnacja i zdobienie paznokci
- Wyposażenie salonów urody
- Kosmetyki kolorowe i makijaż
- Zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała
- Kosmetyki i pielęgnacja dla dzieci
- Men zone

 

 

DANA2 1100x25019415