Zapraszamy na Finał akcji charytatywnej Planet Head Day Szczecin 2018, który odbędzie się w dniu 10 marca 2018 roku w godzinach 14.00 – 19.00, w budynku Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 16a.

Beneficjentem jest Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i inne choroby nowotworowe. Zebrane darowizny w formie pieniężnej zostaną przekazane w 100% na rzecz Stowarzyszenia. Środki zostaną wykorzystane na renowację Oddziału "ŚW. MIKOŁAJA" SPSK – 1 PUM w Szczecinie.

W trakcje trwania akcji charytatywnej zorganizowane będą wykłady popularno-naukowe, warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci, stoiska promujące zdrowie wraz z bezpłatnymi konsultacjami lekarskimi. Całość zwieńczy happening ogolenia głowy szefa i pomalowania na wybraną planetę. Do współpracy zaproszone zostały lokalne organizacje oraz przedsiębiorcy. Gość specjalny Prezydent Miasta Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Budynek Wydziału Nauk o Ziemi UM jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na Facebook’u lub w Biurze Organizacyjnym Wydarzenia PHD, Fundacja Instytut Gryphius (poprzednia nazwa Europejska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości i Kultury), ul. Mickiewicza 19, Szczecin.

 

banerek