fbpx

 

baner.6.1. 1100x250

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Specjalistyczne i szkoleniowe usługi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, które odbędzie 12 kwietnia 2018 r. w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego przy  ul. Kuśnierskiej 12b w godz. 10:00-12:15.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 kwietnia 2018 r. do godziny 12:00.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo TUTAJ.

 

Na koniec zachęcam do udziału w realizowanych przez nas szkoleniach w zakresie wsparcia z Funduszy Europejskich. Informacje o nich odnaleźć można pod adresem strony internetowej www.rpo.wzp.pl w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”.

 

FUR baner 1100x250