fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

W firmach rodzinnych, a w szczególności tych istniejących na rodzimym rynku od 20 i więcej lat, coraz częściej rozmawia się o sukcesji. Co czeka polski biznes po przejściu pierwszej fali procesów sukcesyjnych? Jak zauważa dr Adrianna Lewandowska sukcesja to wciąż nowość dla polskich firm rodzinnych.

Jest to również najważniejszy projekt w życiu właściciela firmy- bo może go zrealizować tylko raz. Jak zauważa Pani Lewandowska- właściciele bardzo często nie zdają sobie sprawy, że sukcesja to proces długofalowy. Już w najbliższy czwartej tj. 12.04.2018r. o godzinie 14:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się kolejne spotkanie sekcji sukcesji. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na BEZPŁATNE porady z dziedziny prawa, ubezpieczeń, podatków, mediacji oraz doradztwa gospodarczego.

W razie zainteresowania prosimy potwierdzić swoją obecność pisząc e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.