PIG 1150x350

 

18 kwietnia br. zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na wykład pod hasłem: "Bezobsługowe inwestycje w condohotele – zarabiaj i wypoczywaj". Spotkanie inwestorskie z turystyczną niespodzianką dla każdego uczestnika.

Czy zastanawiacie się Państwo, jak rozpoznać dobrą ofertę inwestycyjną i zabezpieczyć dodatni casch flow na lata? Jeśli tak, to jest właśnie dobry moment, aby poznać możliwości zabezpieczenia majątku opartych o 100% własności i przynoszącym regularny dochód bez zaangażowania.

Zapracowani przedsiębiorcy i dojrzali inwestorzy dowiedzą się:
- jak zminimalizować ryzyko w inwestycjach w nieruchomości,
- jak zyskać 6 lub 7 a nawet 8% spoty zwrotu rewaloryzowanej co rok o inflację,
- jak przez najbliższe 10-20 lat zyskać gwarantowany dochód pasywny,
- jak wybrać właściwą ofertę.

Spotkanie poprowadzi Beata Uberna - ekspert w zakresie obrotu nieruchomościami, posiadająca liczne szkolenia polskie i zagraniczne w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami, wiedzy finansowej oraz inwestowania. Od kilkunastu lat realizuje własne cele inwestycyjne jako inwestor. Od 2006 r. była udziałowcem i prezesem spółki developerskiej, a od 2009 r. lat jest współwłaścicielem spółki kapitałowej w 100% inwestującej w rynek nieruchomości, której celem są zyski kapitałowe i pasywne przepływy finansowe.

Zapraszamy 18 kwietnia br. (środa) na godz. 14:00 do Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie inwestorów, szukających alternatywy dla posiadanych środków płatniczych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Mamy dla Państwa niespodziankę. Zaproszenie na weekendowy wyjazd do apartamentu w wybranym i funkcjonującym hotelu możliwy dla każdego uczestnika. Ilość osób ograniczona. Dla członków PIG bezpłatne bilety do pobrania pod tym linkiem: https://221128-1kopia1.evenea.pl/

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px