fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Od roku akademickiego 2018/2019 istnieje możliwość uzyskania dofinansowania Studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Szczeciński. Istnieje szansa na dołączenie do XXVI edycji studiów MBA z możliwością dofinansowania aż do 80%! Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2018! Studia rozpoczynają się 12 maja 2018 r.

KAŻDY MIKRO, MAŁY, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA mający swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim, może uzyskać nawet do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe związane z podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników, tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych. W zachodniopomorskim projekt realizuje ZARR, PFP i KARR. Firma może skorzystać z dofinansowania ze wszystkich trzech źródeł (np. mikro do 15 000 zł, max. 5 000 na pracownika) Dofinansowanie z trzech źródeł to 45 000 zł! Więcej informacji http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami. Studia prowadzone są na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, który uzyskał najwyższą kategorię naukową „A” nadawaną przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających praktykę w biznesie i działalności konsultingowej. Kadra wykładowców rekrutuje się m.in. spośród pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Manchester Metropolitan University oraz Leeds Metropolitan University. Regularnie zapraszani są goście ze świata biznesu, praktyki gospodarczej oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.
Dyplom MBA jest gwarancją tego, że jego właściciel posiada wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do efektywnego zarządzania biznesem. Na współczesnym rynku pracy dyplom MBA stanowi przepustkę umożliwiającą szybkie pokonywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej Posiadacz dyplomu MBA zgodnie z nowymi przepisami może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Więcej szczegółowych informacji na temat studiów http://mba.univ.szczecin.pl/.