fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Firma Smart Homes we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić państwa na seminarium poświęcone tematyce inteligentnej automatyki budynku, które odbędzie się w siedzibie Izby w Szczecinie w dniu 7 czerwca br. Spotkanie ma na celu w prosty sposób przedstawić aspekty związane z wyborem, wdrożeniem i eksploatacją systemów automatyki odpowiedzialnych za komfort, zarządzanie i bezpieczeństwa państwa nieruchomości. Seminarium to niepowtarzalna okazja porozmawiania z producentami, dystrybutorami oraz instalatorami systemów inteligentnej automatyki budynkowej.

Seminarium poprowadzi Marcin Toporek, właściciel firmy Smart Homes zajmującej się dystrybucją i instalacją systemów inteligentnej automatyki budynkowej.

Inteligentna automatyka budynku
W obecnym czasie na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązaniu pozwalające nam zdalnie sterować podstawową automatyką w naszym domu. Czy możliwość uruchomienia rolety z aplikacji na telefonie czyni automatykę inteligentną?. Rozwiązania systemów inteligentnej automatyki budynku pozwalają na połączenie dostępnych rozwiązań z dziedziny automatyki budynku w taki sposób aby działały w harmonii z naszymi oczekiwaniami. Założeniem takiego systemu jest wykonanie funkcji zaprogramowanych przez nas lecz bez naszego udziału.

Dla kogo jest seminarium
Seminarium jest dedykowane w szczególności osobom prywatnym planującym wybudowanie lub remont swoich domów i zastosowanie systemu inteligentnej automatyki budynku. Bardzo gorąco zapraszamy również firmy deweloperskie, projektowe lub osoby prywatne zajmujące się obrotem nieruchomościami i pragnące podnieść wartość tych nieruchomości poprzez zastosowanie dostępnych rozwiązań z dziedziny smart homes.

Plan seminarium
1. Otwarcie
2. Inteligentna automatyka budynku
3.  System przewodowy Smart Home firmy Ampio
4. System radiowy firmy Delta Dore
5. Networking

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Konferencja banner 1100x250