fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie z powodzeniem odbyliśmy wizytę studyjną poświęcona elektro mobilności, która miała miejsce w Dani- Kopenhadze i duńskiej wyspie Samso.
Bazując na dobrych doświadczeniach przygotowujemy kolejny wyjazd, który odbędzie się wiosną przyszłego roku. Tematem przewodnim będzie zielone budownictwo oraz procesy oczyszczania ścieków. Wizyta będzie trwała 2 dni. W pierwszym dniu zamierzamy odwiedzić Międzynarodowe Targi Gospodarki Wodnej w Berlinie
https://www.targiberlinskie.pl/index.php/kalendarz-imprez/targi-w-roku-2019/wasser-berlin-international-2019
Drugi dzień chcemy zaplanować w oparciu o Państwa sugestie i opinie abyśmy mogli wybrać miejsce najbardziej odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom uczestników.
W celu zminimalizowania czasu podróży, miejsce do którego udamy się w drugim dniu wizyty nie powinno znajdować się dalej niż 150 km od Berlina.
W związkuz powyższym zachęcamy wszystkich potencjalnie zainteresowanych o przesyłanie swoich pomysłów mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 91 486 07 65.

Konferencja banner 1100x250