fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Częstą trudnością dla wielu przedsiębiorców jest znalezienie miejsca w którym można spokojnie zjeść lunch czy przeprowadzić rozmowę biznesową z daleka od wścibskich spojrzeń sąsiadów z okolicznych stolików. Okazuje się, że doskonałe miejsce znajduje się w samym centrum Szczecina. Do siebie zaprasza restauracja popularnego hotelu Dana, który gwarantuje gościom nie tylko spokój i dyskretną atmosferę, ale i menu, które uatrakcyjni każdą biznesową dyskusję.

 

      Hotel Dana w przestrzeni Szczecina funkcjonuje od kilku lat i z miejsca luksusowa przestrzeń stała się jednym z ulubionych hoteli gości przyjeżdżających do Szczecina. Urok Dany doceniają także przedsiębiorcy, którzy chętnie korzystają z sal multimedialnych, gdzie odbywają się szkolenia, a także biznesowe eventy. Odrestaurowana siedmiokondygnacyjna bryła budynku pozostała w swej historycznej formie, mieszcząc nowocześnie zaadoptowane wnętrza. Hotel położony jest w centrum miasta, w pobliżu biznesowych i handlowych obiektów oraz innych atrakcji – Dana to więc klasa sama w sobie, a gdy za kilka lat obok powstanie budowany właśnie spektakularny wieżowiec Hanza Tower będziemy mogli mówić o tym obiekcie jako o miejscu w Szczecinie wobec którego absolutnie żaden człowiek nie będzie mógł przejść obojętnie.

    W Hotelu Dana od samego początku istnienia funkcjonuje także restauracja. To miejsce przeznaczone nie tylko dla gości hotelowych, ale i dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Szczecina i turystów: - Restauracja Hotelu Dana jest przede wszystkim restauracją cichą, gdzie spotkania nieformalne mogą przebiegać w spokojniej atmosferze. Miejsca przy oknie dają poczucie odosobnienia i możliwości porozmawiania o sprawach biznesowych czy interesach, a także o innych ważnych sprawach. Obsługa jest bardzo dyskretna – mówi Renata Długaszek, Dyrektor Hotelu Dana . – Nie bez znaczenia jest oczywiście menu. Co miesiąc zmieniamy wkładkę starając się zaskoczyć i zaspokoić oczekiwania naszych gości, nowości można podejrzeć na naszej stronie internetowej. Plusem jest także fakt, że gości zapraszamy już od 13.00, zapraszamy więc nie tylko na kolację, ale i na lunch. Możemy przygotować spotkanie dla dwóch, czterech osób, ale i zdarzają się narady i spotkania dla kilkunastu osób. Kuchnia jest półotwarta, można więc zobaczyć jak pracują nasi kucharze. To duża atrakcja, ale i dowód na to, że nie mamy nic do ukrycia i serwujemy naszym gościom potrawy i produkty tylko najwyższej jakości – dodaje  Renata Długaszek.

      Kadra zarządzająca Hotelu Dana mówi, że przyciąga „Ciszą w luksusie”, a trudno wyobrazić sobie atrakcyjniejszą zachętę dla przedsiębiorcy, który chce zaprosić w spokojne, ale i eleganckie miejsce swojego gościa z innego miasta lub partnera biznesowego na rozmowę przy dobrej kawie.  Hotel Dana podkreśla, że restauracja hotelowa jest nie tylko dla gości hotelu. Każdy kto odwiedzi naszą restaurację zauważy, że jest to duża, otwarta przestrzeń, z miejscami, które gwarantują ciszę i spokój. Niektórzy goście obawiają się, że skoro jesteśmy luksusowym hotelem, to nasza restauracja jest bardzo droga. Zapraszamy, by przekonać się, że tak nie jest. Stwierdziłbym nawet, że ceny w naszej restauracji to jest średni szczeciński koszt zjedzenia dobrego obiadu. Nie działamy na pół produktach, codziennie mamy dostawy, jakość jest naszą gwarancją. Nasi szefowie kuchni, ich renoma i dotychczasowa kariera są idealnym poświadczeniem tego, że jesteśmy restauracją, której warto zaufać i do której warto się udać – z rodziną lub z gośćmi, na obiad albo na krótkie spotkanie przy kawie – dodaje  Renata Długaszek.

     Hotel Dana to również nowoczesne centrum konferencyjne. Do  dyspozycji przedsiębiorców jest 5 sal multimedialnych w których mogą odbywać się konferencje, szkolenia, eventy i biznesowe spotkania. Sale są wyposażone technicznie tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

       Hotel Dana jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie i aktywnym partnerem naszej instytucji w organizacji wielu wydarzeń.