fbpx

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Drodzy Partnerzy,

W dniach od 2 do 4 września 2018 r. podczas Targów spoga+gafa 2018 w Kolonii zwiedzających oczekuje szeroka paleta tematów związanych z ogrodem. Czy to najnowsze trendy w roślinności, wysokiej jakości meble do ogrodu, czy też najnowszy sprzęt do grillowania - targi prezentują całą branżę.
Struktura prezentacji działów takich jak garden living, garden creation & care, garden bbq und garden unique zapewniają kompletny przegląd wszystkich ofert wystawy.

Aby wizyta na Targach była dla Państwa opłacalna i przyjemna zarazem, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanego specjalnie dla Państwa pakietu usług:

- bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów
- VRS-Card
Bezpłatne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej podczas pobytu w Kolonii
- Guided Tour
Prezentacja głównych atrakcji tegorocznych Targów spoga+gafa.
- spoga+gafa Networking Event: Meet the Exhibitor Lunch
Międzynarodowe spotkanie biznesowe, które umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i z międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.
- (Delegations) Matchmaking
Oferujemy organizację spotkań z innymi międzynarodowymi delegacjami umożliwiając Państwu wymianę doświadczeń z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi. Ponadto ułatwiając nawiązywanie kontaktów z wystawcami zapewniamy Państwu nowe, korzystne kontakty biznesowe.
- Gartencenter Tour
Zapraszamy do zwiedzania wybranych Centrum Ogrodniczych w Kolonii i okolicy, m.in. Centrum Ogrodnicze Dinger´s.
- IVG Gartenparty
Związek Przemysłowy Ogrody IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku targowym, na które serdecznie Państwo zaproszamy.
- Praxistag Garten für Planer und Unternehmen
Spoga+gafa 2018 już po raz piąty organizuje serię wykładów trwających pół dnia. Te wykłady są uznane jako szkolenie doskonalenia zawodowego w izbie architektów NRW i Hessen.

Wiele innych ekscytujących miejsc czeka na Państwo na Targach spoga+gafa, gdzie z bliska można doświadczyć wszystkiego, co ma związek z ogrodem. Chętnie będziemy Państwu towarzyszyć podczas odkrywania Targów, pomożemy w organizacji przyjazdu i zapewnimy pomoc językową.
Bezpłatne bilety wstepu dla Państwa są dostępne pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością powitamy Państwo na Targach spoga+gafa 2018. Jesteśmy przekonani, że Państwo wyniosą duże korzyści biorąc udział w tym międzynarodowym wydarzeniu.

Życzymy Państwu miłego pobytu i osiągnięcia zamierzonego celu!

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a