W związku z dynamicznym rozwojem Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie poszukuje osób do współpracy
w dziale obsługi firm oraz dziale integracji i administracji:

Stanowisko: Specjalista ds. szkoleń i finansów:

Zakres zadań:
• Przygotowywanie oferty szkoleniowej dla członków Północnej Izby Gospodarczej
• Wykształcenie wyższe
• Organizacja szkoleń
• Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń na szkolenia
• Przygotowywanie sali konferencyjnych przed szkoleniami
• Wprowadzanie nowych deklaracji członkowskich
• Opieka nad Klubem Lean Management działającym przy Północnej Izbie Gospodarczej
• Wystawianie faktur za składki członkowskie oraz prosta windykacja
• Współpraca z innymi działami
• Pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej

Wymagania:
• Doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, pracowitość, samodzielność
• Wysoka kultura w mowie i piśmie
• Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń, spotkań, eventów
• Mile widziana znajomość tematyki szkoleń dla przedsiębiorców
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

oraz

Stanowisko: Specjalista ds. administracji

• Realizacja wszelkich formalności związanych
z administracyjnym funkcjonowaniem biura
• Opieka nad dokumentacją, przygotowanie wydruków
i skanów
• Utrzymywanie porządku w dokumentach
• Sporządzanie raportów
• Bieżąca obsługa recepcji i biura
• Obsługa przedsiębiorców oraz gości
• Prowadzenie spisu korespondencji przychodzącej
i wychodzącej
• Sporządzanie pism

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie pracy biurowej

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju, a także miła atmosferę w pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Północna Izba Gospodarcza z siedzibą w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 86.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

banerek