fbpx

Pracodawca Roku 2

 

200 100 50

 

Północna Izba Gospodarcza uczestniczy w międzynarodowym projekcie Nature Guide, którego głównym celem jest stworzenie sieci przewodników turystyki przyrodniczej w regionie Południowego Bałtyku.

Sieć, która powstanie nie tylko umożliwi ciągłą wymianę doświadczeń i transfer wiedzy, ale także zapewni solidne wsparcie dla indywidualnych ofert przewodników przyrodniczych, wspólną promocję na rzecz międzynarodowej rozpoznawalności.
Pozwoli to wzmocnić istniejące miejsca pracy i stworzyć nowe - nie tylko dla przewodników przyrodniczych organizowanych w samej sieci, ale także dla osób zaangażowanych w powiązane sektory turystyki regionalnej (np. hotele / schroniska, restauracje, dostawcy usług transportowych itp.).

Członkowie sieci skorzystają ze wspólnego marketingu, zintegrowanych systemów rezerwacji, a także międzynarodowej platformy wymiany kontaktów i doświadczeń.

W projekcie biorą udział przedstawiciele parków narodowych, uniwersytetów oraz stowarzyszeń działających na rzecz ochrony środowiska i promocji turystyki na Litwie w Polsce i w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.