fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Statystycznie spędzamy ponad 8 godzin dziennie w pracy. Nasze biuro powinno być więc miejscem przyjaznym, zachęcającym i gwarantującym nam swobodę. Od ponad 20 lat na rynku działa fima Biuo Plus, która w kompleksowy sposób zajmuje się obsługą i zaopatrzeniem biur w urządzenia biurowe, materiały oraz rozwiązania biurowe i magazynowe. Firma jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.  - Nasza oferta zawiera ponad 6000 produktów katalogowych oraz nieograniczoną ilość produktów pozakatalogowych, które są odpowiedzią na indywidualne oczekiwania klientów. Należy też wspomnieć o Naszej działalności w obszarze poligraficzny i marketingowym. Dysponujemy parkiem maszynowym, który umożliwia Nam produkcję wszelkiego rodzaju logowanych gadżetów, realizacją zleceń na wydruki, także te wielkoformatowe, kalendarze i koperty logowane , wizytówki i wiele innych – zachęca Marcin Oszczyk, regionalny dyrektor sprzedaży w firmie Biuro Plus.

„Przedsiębiorcy często nie mają jeszcze świadomości jak sprawnie, nowocześnie i przede wszystkim z pełną kontrolą kosztów dokonywać zakupów na materiały biurowe”

    Teoretycznie mogłoby wydawać się, że zaopatrywanie biur nie jest działaniem wymagającym innowacji i stosowania niecodziennych rozwiązań. Nic bardziej mylnego. Oczekiwania przedsiębiorców zmieniają się bardzo dynamicznie. Biuro to często nasz drugi dom, a w sytuacji pracy zdalnej lub pracy specjalistycznej dobre wyposażenie biura gwarantuje pracownikowi oczekiwany komfort. - Dysponujemy platformą zakupową, która daje nieograniczone możliwości klientom w zakresie kontroli i zarządzania w obszarze zakupów. W wygodny i nowoczesny sposób klienci mogą dokonywać zamówień na wszelkie interesujące ich produkty a reprezentanci firmy stale służą pomocą w doborze produktów i rozwiązań szytych na potrzeby danej organizacji. W Polsce przedsiębiorcy często nie mają jeszcze świadomości jak sprawnie, nowocześnie i przede wszystkim z pełną kontrolą kosztów dokonywać zakupów na materiały biurowe. My swoją działalnością chcemy im to umożliwić. Nasz dział handlowy ma ogromne doświadczenie w budowaniu struktur w tym obszarze, nawet tych najbardziej skomplikowanych i dużych, gdzie poziomy akceptacji zamówień są wielopoziomowe a zamówienia tworzone są przez setki a nawet tysiące użytkowników - zachęca Marcin Oszczyk, regionalny dyrektor sprzedaży w firmie Biuro Plus.

Oferta dla przedsiębiorców i dla instytucji publicznych

           Współpraca z partnerami zapewniającymi  bieżące zaopatrzenie w towary biurowe i niezbędne do zaopatrzenia biura ma dać przedsiębiorcom komfort braku konieczności martwienia się czy w biurze zabraknie papieru czy innych rzeczy niezbędnych do codziennego funkcjonowania. - Jak to śpiewają w jednej ostatnio popularnej piosence ważny jest w życiu „święty spokój” My ten spokój i bezpieczeństwo Naszym klientom dajemy właśnie przez gwarancję sprawnej kompleksowej obsługi, najwyższej jakości produktów i szybkości działania od momentu złożenia zamówienia aż po samą dostawę. Dostarczamy zamówione towary pod biurko klienta własnym transportem co daje gwarancję jakości tych dostaw. W Naszej ofercie znajduje się tak szeroki przekrój towarów, że jesteśmy w stanie dobrać ofertę pod każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Obsługujemy klientów biznesowych i instytucjonalnych w zakresie dostaw materiałów biurowych, spożywczych, higienicznych a także świadczymy szereg usług związanych z technologiami wydruku, personalizacji i reklamy - dodaje Marcin Oszczyk, regionalny dyrektor sprzedaży w firmie Biuro Plus.

        Firma Biuro Plus jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.