fbpx

Szczecin bije rekord! 9 lutego 2015 r. zorganizowaliśmy mecz towarzyski Polska-Rosja, a na trybunach zasiadło 5114 osób. Udało nam się pobić nie tylko rekord frekwencji futsalu w Polsce ale również zgromadziliśmy największą publiczność z dotychczasowych wydarzeń sportowych organizowanych na obiekcie Azoty Arena. Wierzymy, że udana nam się pobić ten rekord podczas najbliższego meczu. W dniu 16 stycznia (sobota) o godz. 17.00 w ramach rozgrywek ekstraklasy futsalu Pogoń Szczecin będzie gościć Rekord Bielsko Biała. Jeden z najlepszych zespołów polskiej ligi futsalu.

Widowisko sportowe a także występy artystyczne szczecińskich zespołów tanecznych podczas tego wydarzenia będą niewątpliwie wielką atrakcją dla wszystkich osób, które zasiądą tego dnia w Azoty Arena przy ulicy Szafera. Mamy wielką nadzieję, że będzie to wyjątkowy dzień dla tysięcy kibiców, ale także dla setek dzieci z terenu Szczecina, którym chcemy stworzyć doskonałą okazję do wspólnej i niezapomnianej zabawy. Przygotowaliśmy masę niespodzianek. Planujemy rozdać 1000 lodów dla najmłodszych w zamian za uśmiech i ich życzliwość. Darth Vader z Gwiezdnych Wojen, szczeciński Gryfuś, animatorzy z balonami. Bezpłatna wata cukrowa, warsztaty artystyczne, konkursy z kolorowankami i puzzlami, mini boiska z zaproszonymi gwiazdami szczecińskiej Pogoni a także zawody paintball‘a to wszystko ma stać się atrakcją i przeżyciem dla wszystkich dzieci i ich rodziców.

Młodzież i dorośli zapłacą za bilet symboliczną kwotę 1 zł. W cenie biletu otrzymają przy wejściu jeden z 3 rodzajów napojów firmy Blazer. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny a każdy zakupiony bilet dla dorosłych w cenie 1 zł. upoważnia do 60 minut bezpłatnej zabawy dla dziecka w bawialniach Kraina Fantazji.

Atrakcyjny termin rozgrywanego meczu (sobota godz. 17.00), wysoka stawka spotkania (Rekord Bielsko Biała zajmuje 2. miejsce w tabeli, Pogoń Szczecin plasuje się na 3. miejscu), liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, symboliczna cena biletów i sam fakt uczestnictwa w ciekawym wydarzeniu jakim jest bicie Rekordu Polski we frekwencji gwarantuje pełną halę i sukces medialny.


UWAGA! Dla wszystkich członków Północnej Izby Gospodarczej przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną formę udziału w tym wydarzeniu. PAKIET 100 o wartości 100 PLN obejmuje:
- reklamę podczas tego wydarzenia na 4 telebimach (250 cali) umieszczonych nad parkietem
- podwójne zaproszenie na sektor V.I.P.
- 100 biletów na mecz (które można rozdać wśród pracowników, znajomych i ich rodzin lub wskazać szkoły na terenie Szczecina lub okolicznych miejscowości, do których trafi określona pula biletów)

Mecz będzie transmitowany na żywo w stacji telewizyjnej Orange Sport!

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Marcinem Rabczyńskim pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.