fbpx

Choć od Wigilii Izbowej minęło już kilka dni, do Izby wciąż docierają podziękowania od dzieci, których marzenia udało się z Państwa pomocą spełnić. Każda wycieczka do Szczecina jest dla dzieci wyjątkowym przeżyciem, o czym mogą Państwo przeczytać w napisanej przez nich relacji z organizowanych przez nas Mikołajek. Przekazujemy podziękowania od dzieci i sami dziękujemy, że chcieli Państwo po raz kolejny wesprzeć naszą akcję.

"Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie prezenty i za Państwa wysiłek włożony w ich przygotowanie. Szczególnie proszę podziękować wszystkim darczyńcom, z tego co obserwowaliśmy prezenty sprawiły wielką radość!" - pisze Agnieszka Korzeniewska Dyrektor Ośrodka w Niemieńsku.

"Dziękujemy za dar serca okazanego dzieciom i kolejny rok owocnej współpracy. Dzieci są przeszczęśliwe." - dodaje Grzegorz Wiącek, p.o. Zastępca Dyrektora Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie Szczecińskim.

Nie tylko Wigilia ale i Mikołajki były dla naszych podopiecznych wyjątkowym przeżyciem. Mogą się Państwo o tym przekonać sami czytając relację z tego dnia na stronie internetowej Ośrodka w Niemieńsku: http://sosw.niemiensko.superszkolna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/163307/mikolajkowa_wycieczka_do_szczecina