fbpx

Aktualna sytuacja wymusiła na Nas szukanie nowych rozwiązań, które pomogą wyselekcjonować nowych partnerów gospodarczych poza granicami kraju, bez konieczności wychodzenia z domu/biura.

Okazało się, że pomysł organizacji wirtualnych giełd kooperacyjnych, gdzie jak dotychczas rejestrują się Państwo za pośrednictwem strony Internetowej imprezy i umawiają na rozmowy z wybranymi przez siebie firmami jest strzałem w dziesiątkę. Tym razem spotkania mają charakter video-rozmów w dogodnym dla Państwa czasie i przy użyciu bardzo przyjaznej użytkownikowi platformy, która jest podpięta pod stronę wydarzenia, tak jak w przypadku tradycyjnych rozmów stolikowych towarzyszących targom. 

Wystarczy tylko laptop/komputer z kamerą i aktualna wersja przeglądarki www.

Do takich rozmów, w każdej chwili możecie zaprosić kogoś z zewnątrz wysyłając mu link do rozmowy.

Doświadczenia ostatnich miesięcy i opinie, tych z Państwa którzy już uczestniczyli w takich giełdach, pokazały, że jest to fantastyczna forma nawiązywania kontaktów bez konieczności ponoszenia kosztów dojazdu, zakwaterowania itp.

Pragniemy zatem zachęcić Państwa do udziału w najbliższych imprezach, w przypadku których ZSRG-SCP | Enterprise Europe Network jest partnerem wydarzenia:

ICT DLA MEDYCYNY

DMEA BERLIN 2020: czyli targi rozwiązań ICT dla branży medycznej, które w tym roku odbywają się w całkowicie wirtualnej formule. Nasza giełda b2b będzie miała miejsce w środę i czwartek: 17 i 18 czerwca 2020. Mogą Państwo się rejestrować i umawiać na wirtualne rozmowy do ostatniego dnia imprezy, stąd jest jeszcze szansa nawiązania ciekawych kontaktów. Strona rejestracyjna w j. angielskim : https://dmea2020.b2match.io/  i lista aktualnie zgłoszonych uczestników

BRANŻA BUDOWLANA, METALOWA, TWORZYW SZTUCZNYCH

QATAR VIRTUAL EVENT – wirtualne rozmowy b2b organizowane przez Ministerstwo Handlu i Przemysłu Kataru,  Katarski Bank Rozwoju i ośrodek sieci Enterprise Europe Network w Dosze, to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktu i współpracy z katarskimi wiodącymi producentami konstrukcji, materiałów budowlanych i tworzyw sztucznych. Impreza odbędzie się w dniu 7 lipca 2020 i do tego dnia można dokonać rejestracji na stronie: https://made-in-qatar-2020.b2match.io/  (proszę pamiętać o wskazaniu właściwej strefy czasowej podczas dokonywania rejestracji). Aktualną listę uczestników, która stale się rozrasta znajdą Państwo tutaj.

BRANŻA MODOWA (odzież, akcesoria, obuwie)

Turyński Tydzień Mody oraz towarzysząca imprezie giełda b2b TORINO FASHION MATCH zostały przeniesione na okres jesienny od 5 do 9 października 2020r. Impreza będzie miała charakter wirtualny i adresowana jest do producentów, dystrybutorów, detalistów i agentów w branży odzieżowej, obuwniczej oraz akcesoriów powiązanych, w tym biżuterii i dodatków.  Już teraz mogą Państwo dokonywać rejestracji na stronie: https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/  (na stronie widnieje jeszcze poprzednia data wydarzenia, ale wkrótce zostanie zaktualizowana).