Tarcza 6 banner

 

Centrum Inicjatyw Gospodarczych planuje organizację misji wyjazdowej dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego na targi IMM Cologne, które odbędą się w terminie 18 - 24 stycznia 2021 roku w Kolonii.

IMM Cologne to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów mebli i wyposażenia wnętrz. Na powierzchni 11 hal targowych zobaczyć można meble, oświetlenie, tekstylia domowe, wiodące kolory, innowacyjne i inteligentne rozwiązania dla domu oraz wizjonerskie i awangardowe koncepcje wnętrz. Więcej informacji o targach znajdą Państwo pod tym linkiem - https://www.imm-cologne.com/

Misja wyjazdowa na targi IMM Cologne organizowana będzie w ramach projektu RPO WZ „Ster na Innowacje” – koszty transportu, noclegu oraz wejściówek na targi będą pokryte ze środków unijnych, w ramach pomocy de minimis.

Jeśli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani wspólnym wyjazdem prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie planowanej misji.

 
  clip_image002.gif

 

Centrum Inicjatyw Gospodarczych planuje organizację misji wyjazdowej dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego na targi HANNOVER MESSE, które odbędą się w terminie 12 – 15 kwietnia 2021 roku w Hanowerze.

Hannover Messe to najważniejsze targi technologiczne na świecie, na których każdego roku ponad 6 500 wystawców prezentuje innowacyjne technologie przemysłowe.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo pod tym linkiem https://www.hannovermesse.de/en/

Misja wyjazdowa na targi Hannover Messe organizowana będzie w ramach projektu RPO WZ „Ster na Innowacje” – koszty transportu, noclegu oraz wejściówek na targi będą pokryte ze środków unijnych, w ramach pomocy de minimis.

W związku z planowaną organizacją narodowego stoiska wystawienniczego Polski na targach Hannover Messe uczestnicy misji będą mogli skorzystać z możliwości promocji oraz rozmów biznesowych na ww. stoisku.

Jeśli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani wspólnym wyjazdem prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

 
  clip_image004.gif

 

 

Centrum Inicjatyw Gospodarczych planuje organizację misji wyjazdowej dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego na targi ANUGA, które odbędą się w terminie 9 - 13 października 2021 roku w Kolonii.

Anuga to wiodące targi dla światowego przemysłu spożywczego, na których każdego roku ponad 7 000 wystawców z ponad 100 krajów prezentuje nowości i innowacje dla sektora gastronomicznego.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo pod tym linkiem - https://www.anuga.com/.

Misja wyjazdowa na targi Anuga organizowana będzie w ramach projektu RPO WZ „Ster na Innowacje” – koszty transportu, noclegu oraz wejściówek na targi będą pokryte ze środków unijnych, w ramach pomocy de minimis.

Jeśli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani wspólnym wyjazdem prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%20">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie planowanej misji.

 
  clip_image006.gif

 

Centrum Inicjatyw Gospodarczych planuje organizację misji wyjazdowej dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego na targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO, które odbędą się w IV kwartale 2021 roku (data jeszcze nie znana) w Szanghaju.

CIIE to pierwsze na świecie wydarzenie o tematyce importowej, które odbywa się corocznie jesienią w Szanghaju. To szansa dla firm z całego świata na poznanie chińskiego rynku i zbadanie możliwości współpracy. Więcej informacji o targach znajdą Państwo pod tym linkiem - https://www.ciie.org/zbh/en/.

Misja wyjazdowa na targi CIIE 2021 organizowana będzie w ramach projektu RPO WZ „Ster na Innowacje” – koszty noclegu, wejściówek na targi, tłumacza czy usług umawiania spotkań B2B dla uczestników będą pokryte ze środków unijnych, w ramach pomocy de minimis. Uczestnicy będą zobowiązani do zakupu biletów lotniczych we własnym zakresie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wspólnym wyjazdem prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Baner IKW luty 1140x320