fbpx

InfoDAY izba bg1

 

Julka Dąbrowska to cudowna, 18 letnia mieszkanka Szczecina. Niestety urodziła się bez nóg. Chcąc wesprzeć tę pełną życia, optymizmu i chęci podboju świata dziewczynę Rotary Club zainicjował zbiórkę 400 000 PLN na protezy dla niej, które jeszcze bardziej pozwolą jej w pełni korzystać z uroków młodości.

Julka mimo swojej niepełnosprawności bierze aktywny udział w życiu swojej szkoły,  środowiska i naszego miasta. Dlatego postanowiliśmy pokazać lokalnej społeczności, przedsiębiorcom i ludziom dobrej woli co Julka potrafi. Hasłem przewodnim naszej wspólnej akcji jest #wchodzeWto/Julka#, jest to odwrócony challange, w którym to Julka bierze czynny udział oraz pokazuje, jak wiele ma do zaoferowania.

Celem challeng`u jest to, aby Państwa przedsiębiorstwa/organizacje wspólnie z Julką pokazały unikatowość Państwa firm. Będziemy wspólnie z Julką kręcić krótkie spoty reklamowe, w których nasza bohaterka wcieli się w pracownika Państwa firmy, np. w Restauracji będzie smażyć steki, w zakładzie fryzjerskim będzie ścinać włosy, w salonie samochodowym będzie naprawiać samochody. Podczas spotów Julka będzie ubrana w Państwa firmowe stroje. Chcemy pokazać, że ta młoda dziewczyna może bardzo dużo robić już teraz, a w momenciekiedy będzie miała protezy może „sięgnąć gwiazd”.

Wszystkie materiały będą dostępnione w mediach społecznościowych na profilach zbiórkowych Julki wraz z logo Państwa firmy i podlinkowaniem do strony. Udostępniając film na swojej stronie możecie Państwo pokazać innym przedsiębiorcom że warto rzucić wyzwanie Julce i zaprosić Ją do swojej firmy. Do akcji włączył się m.in. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, Akademia Sztuki, Sylwia Majdan, która wspiera Julkę od kilku lat, Collegium Balticum, Północna Izba Gospodarcza i wiele innych. Będziemy wdzięczni również za wsparcie finansowe, bo tylko razem możemy więcej. Środki finansowe prosimy przekazywać za pośrednictwem: www.pomagamy.im/julia lub alternatywnie https://wspieram.to/julia Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej akcji.

 

Wszystkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#MODNIEPOMAGAĆ Dołącz do naszej akcji!.jpg