Drodzy przedsiębiorcy i menedżerowie, jesteśmy z Wami w tym trudnym czasie! Chcielibyśmy pomóc Wam jak najlepiej wykorzystać ten moment, dlatego nasz Zespół będzie opracowywać i publikować krótkie teksty, które - mamy nadzieję - zainspirują Was do działania Jesteśmy zawsze dla Was! Gdybyście potrzebowali porady, chcieli porozmawiać o swoich pomysłach lub skonsultować plany - napiszcie nam o tym, a z chęcią odpowiemy telefonicznie lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspierajmy się nawzajem.

#zostańwdomu i #rozwijajswójbiznes

Zaplanuj swoje wydarzenie już teraz! 

Nasze centrum konferencyjne w Szczecinie to aż 5 sal o łącznej powierzchni 360 m2. Dzięki modułowym ścianom możemy stworzyć idealne warunki zarówno na kameralne szkolenia, jak i duże konferencje do 250 osób lub eleganckie bankiety. Mamy też wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia udanego eventu – nie muszę się Państwo martwić się o nagłośnienie, rzutnik czy ekran.
Na „rozmowy w kuluarach” sprawdzi się ekskluzywna sala VIP – JW. Club, a pyszny lunch zaserwujemy Państwu w naszej eleganckiej restauracji. Nasze atuty:

▶ Idealna lokalizacja w centrum Szczecina

▶ Wyposażone centrum konferencyjno-bankietowe z 5 salami

▶ Baza noclegowa na miejscu – 100 komfortowych pokoi, sauny i sala fitness do dyspozycji Gości

▶ Profesjonalna i doświadczona obsługa

▶ Wyśmienita kuchnia wyróżniona przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

▶ Parking dozorowany 150 m od hotelu

 

Szczegóły: https://www.hoteldana.pl/hotel/wydarzenia/zostanwdomu-i-rozwijaj-swoj-biznes

Dana11 1

Dana17

Dana20

Dana18