Multi Nieruchomości to wiodąca i jedna z największych agencji nieruchomości w Szczecinie. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia wiedza, bogate doświadczenie i przede wszystkim – skuteczność. Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania, co motywuje nas do pracy każdego dnia. Znajomość rynku pozwala nam na współpracę z klientami o dużych wymaganiach.

Działamy w Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Pośredników Obrotu Nieruchomościami, a także należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nad całością czuwa właściciel firmy – Paweł Szymański – pośrednik z ponad 20-letnim doświadczeniem, nieprzerwanie działający na rynku zachodniopomorskich nieruchomości. Wieloletni członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury oraz Rzecznik Dyscyplinarny i Zawodowy Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników. Jeśli stoisz przed ważną, życiową decyzją, dotyczącą kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości – jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapraszamy do naszego biura:

Św. Ducha 5/2u, 70-205 Szczecin

tel. 91 488 34 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.multinieruchomosci.pl

Facebook: multiszczecin
Instagram: multi_szczecin