Clochee to polska marka, która specjalizuje się w tworzeniu naturalnych, wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Celem dla nas jest stworzenie jak najbardziej doskonałych kosmetyków, w pełni naturalnych, bezpiecznych i zdrowych. Clochee wykorzystuje siły drzemiące w naturze, w roślinach i minerałach, pozostając w zgodzie ze środowiskiem. Nasze kosmetyki bazują m.in na delikatnych substancjach myjących, tłoczonych na zimno olejach, masłach i ekstraktach roślinnych, czy też konserwantach pochodzenia naturalnego.

Nie idziemy na skróty. Budując ekologiczną markę nie zadowalamy się półproduktami. Bierzemy odpowiedzialność za proces tworzenia i opakowania. Nasze otoczenie i ścieżka produkcyjna są dla nas tak samo ważne jak efekt końcowy. Pilnujemy, aby wszystkie opakowania pochodziły z surowców wtórnych lub można było je poddać recyklingowi.

Siła Clochee to nie tylko doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata. To także zaspokojenie Waszych oczekiwań i potrzeb. 

sklep online: +48 790 322 322, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.clochee.com

FB: /clochee.simplyorganic

IG: @clochee_simplyorganic