fbpx

Choszczeński oddział Północnej Izby gospodarczejzaprasza Państwa na VII Izbowy spływ kajakowy rzeką KORYTNICA, która jest przeznaczona dla osób szukających spokoju i ciszy. Wypoczynek w kajaku to świetna odskocznia od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta, codziennych trosk i nabrać pozytywnej energii.  

Temat: Spływ kajakowy rzeką Korytnica

Termin: 08.09.2019 (niedziela)

Odcinek: Nowa Korytnica - Sówka Długość trasy: ok.10 km

Czas spływu: ok.4 godz.

Wyjazd autobusem godz. 09:00 spod banku ZBS (koło kościoła) do miejscowości Nowa Korytnica. To tutaj startujemy o godz. 10:00 rozpoczynając spływ rzeką Korytnica. Kończymy ok. godz. 14 na Sówce gdzie będzie podstawiony autokar, który zabierze wszystkich uczestników na biesiadowanie do Pana Franciszka Wolarka na Farmę Agroturystyczną w Wygonie. Planowany powrót do Choszczna na godz. 20:00.

Koszt wyjazdu dla osoby zrzeszonej w PIG o/Choszczno: Osoba dorosła – 60 zł Dzieci do lat 12 – 30 zł

Istnieje możliwość udziału osób niezrzeszonych w PIG: Osoba dorosła – 90 zł Dzieci do lat 12 – 40 zł Cena obejmuje: Transport Choszczno – Nowa Korytnica, Sówka - Wygon, Wygon – Choszczno Wynajem kajaków oraz ich transport Pełne wyżywienie oraz napoje, inne opłaty.

Osoby zainteresowane spływem kajakowym proszone są o kontakt z biurem oddziału tel. 534 988 588, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Zgłoszenia przyjmujemy do 04.09. br.