Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do złożenia bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń oraz do wspólnego radowania się. Jest to czas podsumowań oraz refleksji. Każdy chcę spędzić ten wyjątkowy moment w ciepłej i miłej atmosferze.

Dlatego też Choszczeński Oddział Północnej Izby Gospodarczej ma zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w PIG na pełną magii Wigilię Izbową. W programie znajdą się kolędy i pastorałki oraz świąteczny poczęstunek. Spotkanie Wigilijne odbędzie się 16.12.br. (piątek) o godz. 18.30 w Ośrodku Sportowo – Wypoczynkowym w Choszcznie  przy ul. Sportowej 1 w Choszcznie. Każdą parę prosimy o przygotowanie paczki (słodycze) za kwotę około 25 zł. Dobroczynność Naszych przedsiębiorców będzie darem serca dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 13.12.2016r. pod numerem tel. 534 988 588 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300