fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

9 lipca w Alte Farm Golf Course odbyła się VI edycja Biznesowego Lunchu dla Przedsiębiorców z naszego regionu.

Mimo, że słońce nie świeciło, jesteśmy dumni że mamy takich wytrwałych zawodników! W czasie spotkania nastąpiło rozdanie certyfikatów przynależności do naszej Izby – witamy serdecznie nowych członków!

O naszych uczestników zadbali partnerzy: Dziękujemy Grupie Mojsiuk, dealer marek -Honda, Citroen oraz Peugeot za transport uczestników oraz jazdy testowe w ciekawych warunkach pogodowych ?

Serdeczne podziękowania również dla HERKABAWATY za degustację wakacyjnych nowości oraz Browarowi Połczyn Zdrój za przepyszne piwo w wersji 0% i więcej.

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia niebawem na kolejnej edycji!

 

Fotorelacja dostępna TUTAJ!

Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców na kolejne spotkania online z cyklu Przedsiębiorcy- Przedsiębiorcom.

20 maja 2020 roku (środa) o godzinie 12:00 odbędzie się webinar pt. "Bezpieczny powrót do pracy - nowe przepisy oraz obowiązkowe procedury w dobie Covid-19 - kompendium prawa dla Pracodawców".
Naszym ekspertem będzie Pani Patrycja Lubieniecka z Patrycja Lubieniecka Kancelaria Prawna.

W czasie spotkanie omówione zostaną takie kwestie jak:
- praca zdalna,
- podstawa prawna do mierzenia temperatur oraz zbierania oświadczeń o stanie zdrowia,
- wymogi nałożone przez GIS, PIP na pracodawców.

Spotkamy się online - link zostanie przesłany po potwierdzeniu rejestracji.

Północna Izba Gospodarcza Koszalin w związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniami związanych z kwarantanną przygotowała możliwość spotkań dla przedsiębiorców na komunikatorze online.
Naszym zamierzeniem jest, aby przedsiębiorcy mogli rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami, a tym samym chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju swoich firm nie tylko zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie. Przygotowaliśmy platformę do wymiany spostrzeżeń i głosów. W czasie dyskusji postaramy się pomóc przedsiębiorcom w kwestiach związanych ze zmianami i prowadzeniem działalności. Naszym zamierzeniem jest, aby przedsiębiorcy mogli ze sobą rozmawiać i wymieniać się wiedzą, a także wzajemnie wspierać.

Jeżeli wcześniej nie korzystaliście Państwo z platformy Zoom- prosimy o wcześniejsze kliknięcie w link i sprawdzenie ustawień.

Jeśli macie Państwo jakieś propozycje i pomysły dotyczące kolejnych webinarów, które pomogą Państwu w prowadzeniu działalności np. wypełnić prawidłowo wniosek m.in. Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy, ZUS, Urzędu Skarbowego, czy pożyczki w ramach Polskiego Funduszu Rozwoju proszę o kontakt z biurem PIG Koszalin pod numerem telefonu 733-837-300 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0