Legalizacja Baner

Inspektorat ZUS, Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu oraz Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają 7 grudnia na ostatnie w tym roku spotkanie informacyjne z ZUS.

Spotkanie będzie dot. zasad rozliczania składek na poszczególne fundusze ubezpieczeniowe w ramach jednej wpłaty, PUE dla Płatników i dla ubezpieczonych (logowanie, funkcjonalność platformy). Spotkanie poprowadzą eksperci ZUS  Joanna Rutkowska, Beata Potocka. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2018 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w CUD, przy ul. 1 Maja 19. Zapraszamy przedsiębiorców, pracowników działu kadr, pracowników biur rachunkowych, jednostek samorządów terytorialnych. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail Izby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoby do kontaktu: Anna Dzięcioł tel. 698037863 Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu, Marta Trzeciak, Wioletta Urban. tel. 957460278 Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu. 

EDIT spotkanie z przyczyn niezależnych od nas, zostało przesunięte na styczeń 2019r., wkrótce poinformujemy Państwa o ustalonym terminie.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3