fbpx

Jeżeli jeszcze nie wiedzą Państwo jak działa
Północna Izba Gospodarcza,
możemy opisać ją w dwóch zdaniach:
1500 zrzeszonych firm to Państwa potencjalni klienci.
Integrujemy 1500 doświadczeń w biznesie – inspiracji do rozwoju Państwa firmy.

Północną Izbę Gospodarczą utworzyli przedstawiciele firm, aby działać na rzecz przedsiębiorstw z regionu. Zrozumienie potrzeb biznesu oraz świadomość najnowszych trendów sprawia, że z naszej oferty korzystają zarówno małe, w tym jednoosobowe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Współpraca z Izbą daje każdemu podmiotowi wiele korzyści.

Gwarantujemy darmowy pakiet usług obejmujący:
- bezpłatne szkolenia i warsztaty (spotkania o tematyce związanej z prowadzeniem przedsiębiorstwa),
- bezpłatne doradztwo i wsparcie (indywidualne spotkania z ekspertami z dziedziny prawa, podatków, finansów, dotacji unijnych itp.),
- bezpłatną promocję i reklamę firmy (główne narzędzia promocji: strona www.izba.info, SocialMedia)
- pomoc w ubieganiu się o środki unijne (informacje o aktualnych naborach, doradztwo, szkolenia),
- dostęp do aktualnych informacji gospodarczych (informacje przesyłane newsletterem – planowane szkolenia i spotkania, zapytania ofertowe, możliwości bezpłatnej promocji, aktualne środki unijne, itp.),
- kontakty biznesowe (różnorodne spotkania i wyjazdy biznesowo-integracyjne, w tym znane wydarzenie Wielka Gala Północnej Izbie Gospodarczej).

Jeśli szukają Państwo nowych możliwości i rozwiązań, zapraszamy na indywidualne spotkania, podczas których odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 91 486 07 68.