Zapraszamy na 46, comiesięczne, otwarte spotkanie w Klubie Lean Management.

Zapraszamy na 44 spotkanie w Klubie Lean Management.

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy zrezygnować z comiesięcznych spotkań klubowych. Jednak chyba nie możemy pozwolić sobie na bierność. Dlatego Przewodniczący Klubu Pan Jerzy Fiuk postanowił nie zawieszać działalności klubowej, a poszukać alternatywy i zmienić formułę. Na poniższej grafice znajdą Państwo wszystkie szczegóły: 

komunikat specjalny

Tradycyjnie, w pierwszy wtorek miesiąca (03 marca 2020r.), o godz. 17,30, zapraszamy do Północnej Izby Gospodarczej, na spotkanie  w Klubie Lean Management.

Listopadowe spotkanie w Klubie Lean Management, było 39, comiesięcznym, spotkaniem w Północnej Izbie Gospodarczej.  

Uprzejmie informujemy, że listopadowe spotkanie Klubu Lean Management odbędzie się już 5 listopada br. o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej (sala klubowa, poziom -1).

4 czerwca, na spotkaniu w Klubie Lean Management, dyskusja dotyczyła praktycznego wykorzystywania testu Q12 w zakresie weryfikacji postaw i zachowań liderów, w obszarze dbałości o satysfakcję z pracy w firmie ich samych i podległych im pracowników.

Dyskusja o projektowym podejściu do doskonalenia pracy i akceptacji zmiany, na comiesięcznym spotkaniu Klubu Lean Management.

Za nami XVI spotkanie w gronie zainteresowanych Lean Management. Tym razem przewodnim tematem była CAPA. Nasi Koledzy Artur Skiba i Jakub Jasicki przybliżali nam za działania korygujące i zapobiegawcze w Lean Management.

3 października br. (wtorek) o godzinie 17:30, w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, kolejne spotkanie w Klubie Lean Management. Wiodącym tematem wieczoru będzie CAPA (Corrective and preventive action) w odniesieniu do normy ISO i Lean'u.Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0