fbpx

S23

Informujemy, że już 1 października br. w godzinach 17:30-19:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się październikowe spotkanie Klubu Lean Management. 

Powakacyjne spotkanie w Klubie Lean Management, to standardy budowania zespołu i raportowania pracy przy minimarketach.

Zapraszamy na powakacyjne spotkanie w Klubie Lean Management.

Lipcowe spotkanie w Klubie poświęciliśmy narzędziom analizy przyczyn powstawania problemów (5 Why)  i wspomagającym je narzędziom projektowania ich rozwiązywania (raport A3).

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie w Klubie Lean Management. Co weryfikuje prace liderów? Czy tylko wynik finansowy firmy? Może coś jeszcze? I jak to mierzyć?

Na ostatnim spotkaniu pan Krzysztof Kowalski przedstawił case study z 8 letniego procesu zmiany kultury i rozwiązywania problemów przy pomocy narzędzi Leanowych i Six Sigmowych.
Ogrom wiedzy, możliwość networkingu biznesowego i czasu na refleksję - co możemy robić w naszych firmach jeszcze lepiej. Bardzo dziękujemy naszemu gościowi i wszystkim przybyłym na spotkanie.

Już teraz zapraszamy Was na kolejne spotkania Klubu jak i na II Konferencję Leanową prowadzoną przez WSB w Szczecinie, która odbędzie się na początku czerwca.  Więcej informacji wkrótce.

W Klubie Lean Management, mieliśmy warsztaty poświęcone pracy standaryzowanej lidera; o metodach i sposobach hierarchizowania zadań; organizacji i wizualizacji pracy kierowników liderów. Lider nie tylko rozlicza; wspiera i motywuje. Lider też świeci przykładem standaryzując i wizualizując własne działania. Załączamy jedno ze zdjęć warsztatowych i zapraszamy na kolejne spotkanie 7 maja o godz. 17,30 w Północnej Izbie Gospodarczej. Od godz. 16, tradycyjnie, zapraszam na bezpłatne konsultacje z zakresu zarządzania procesowego w tym z technik; narzędzi i pacy w koncepcji Lean Management.

Już 28 lutego br. o godzinie 10:00 w Starej Rzeźni odbędzie się spotkanie Klastra Zarządzania Procesowego. Podczas nadchodzącego spotkania omówione zostanie zapobieganie błędom i stratom wynikającym z niewłaściwej odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Optymalizacja i automatyzacja planowania popytu. 

2019 02 18 090729

 

Za nami pierwsze w tym roku klubowe spotkanie poświęcone Lean Management.

Kolejne spotkanie Klubu Lean Management już 5 lutego!