fbpx

Pracodawca Roku 2

 

200 100 50

 

Już 9 stycznia, tradycyjnie w o godz. 17,30, spotkanie Klubu Lean Management, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych optymalizacją procesów biznesowych.

W pierwszej części, tego obliczonego na 2,5 godziny spotkania, nasza koleżanka, pani Beata Pluta, będzie starała się przygotować nas do wydarzenia zapowiadanego wyżej i opowie o niektórych aspektach przywództwa w wykładzie i otwartej dyskusji pn. „Przywództwo - co to znaczy?” To może być znakomite wprowadzenie w temat, które pozwoli nam lepiej zrozumieć istotę problemu.

W część drugiej, warsztatowej, zajmiemy się próbą szukania odpowiedzi na niektóre praktyczne problemy związane z optymalizacją procesów i podprocesów z jakim spotykamy się na co dzień w firmach. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, nieskrępowanej rozmowy w niewielkich grupach i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami spotkania. Zapisy na wtorkowe spotkanie Klubu, możliwe w serwisie uczestnicy.pl pod tym linkiem http://www.uczestnicy.pl/event/wstep-do-przywodztwa-i-warsztaty-leantoc