fbpx

 

InfoDAY izba bg

 

Zapraszamy na marcowe spotkanie w Klubie Lean Management. Jak zwykle, w pierwszy wtorek miesiąca (6 marca) o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, czekamy na wszystkich zainteresowanych zarządzaniem procesowym i Lean Management.

Tym razem spotkanie będzie prowadzone w formule Open Space. Przygotujemy dla Was kilka interesujących tematów do dyskusji - informacja wkrótce na naszym kanale na FB - https://www.facebook.com/KlubLeanManagement/ 

Będzie możliwość posłuchania i porozmawiania na ogłoszone tematy jak też na inne, jeśli tylko zostaną zaproponowane uczestnikom wieczoru. Uczmy się nie tylko słuchając prelegentów. Uczymy się też od siebie, słuchając się nawzajem, wymieniając doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Prosimy o zapisy na wydarzenie pod linkiem: http://www.uczestnicy.pl/event/otwarta-dyskusja-na-temat-kaizen-i-lean

Komunikaty:
1. Od godz. 16.00 w tym samym dniu jesteśmy do Waszej dyspozycji na indywidualnych konsultacjach z zakresu Lean. To okazja do niczym nieskrępowanej rozmowy o problemach wdrażania i stosowania Lean w firmie.
2. Każdy może podzielić się z pozostałymi swoimi sukcesami we wdrażaniu Leanu. Prosimy o kontakt wszystkich, którzy zgodzą się powiedzieć na spotkaniu Klubu o swoich doświadczeniach i praktykach. Nie korzystajmy tylko z wiedzy innych, dzielmy się też własną wiedzą z innymi.
3. Przyjmujemy, do naszego zespołu "Wolontariuszy", chętnych do wspierania nas pomysłami i działaniami budującymi siłę Klubu Lean Management, oraz każde kolejne spotkanie Klubu.