fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Już 4 września (we wtorek), tradycyjnie o godz. 17:30, w Północnej Izbie Gospodarczej, zapraszamy na spotkanie w Klubie Lean Management.

To 27 spotkanie klubowe i trzecie w formule Lean Coffee. Przed miesiącem mowa była o wielozadaniowości; o budowaniu historii incydentów parku maszynowego; wdrażaniu kaizen i oporze przeciwko zmianie oraz o restrukturyzacji firmy z uwzględnieniem czynnika ludzkiego, procesów oraz miar KPI. Czy będziemy kontynuować wcześniejsze tematy, czy może pojawią się inne, równie ważne i ciekawe, o których przyjdzie nam porozmawiać? To wszystko zależy od uczestników. O tego z jakim bagażem spraw przyjdziecie na spotkanie. Macie tydzień na zastanowienie się i decyzję. My, zapraszamy. Może pojawią się wypowiedzi, które będą inspiracją?
W drugiej części spotkania, 20 minut zagajenia, a następnie dyskusja na temat tego, „czego nie chcemy wiedzieć o Systemie Produkcyjnym Toyoty”.
Nasze spotkania są bezpłatne, liczy się aktywność i chęć uczestnictwa w samokształceniu. Od godziny 16 do 17, możliwość uzyskania bezpłatnych konsultacji z zakresu koncepcji Lean Management
i zarządzania procesami – warto wcześniej zapowiedzieć swoją obecność. Zapisy na spotkanie klubowe, możliwe pod tym linkiem: https://klubleanmanagement09.evenea.pl/