fbpx

BANER dzień przedsiębiorcy 2020

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS

 

Otwarte spotkanie w Klubie Lean Management, dla zainteresowanych zarządzaniem procesowym. Lean Management, to jedna z wiodących koncepcji tego sposobu prowadzenia firmy. Wymieniamy się wiedzą, pytając, słuchając i dyskutując w życzliwym gronie pasjonatów, zwolenników i zainteresowanych Leanem. 

6 listopada (we wtorek), o godz. 17,30, w Północnej Izbie Gospodarczej. To będzie 29 spotkanie klubowe i kolejne w formule Lean Caffee. Czy będziemy kontynuować wcześniejsze tematy, czy może pojawią się inne, równie ważne i ciekawe, o których przyjdzie nam porozmawiać? To wszystko zależy od Was. Od tego z jakim bagażem spraw przyjdziecie na spotkanie. Macie czas na zastanowienie się i decyzję. My, zapraszamy. Może pojawią się wypowiedzi, które będą inspiracją? To uczestnicy wybierają tematy dyskusji, nie ma więc mowy, żeby tematy tego dnia były nieciekawe dla obecnych. 

Nasze spotkania są bezpłatne, liczy się aktywność i chęć uczestnictwa w samokształceniu. Tutaj link do poinformowania nas o swojej obecności: https://klubleanmanagement29.evenea.pl/ 
Od godziny 16 do 17, możliwość uzyskania bezpłatnych konsultacji z zakresu koncepcji Lean Management i zarządzania procesami.