fbpx

S23

4 czerwca, na spotkaniu w Klubie Lean Management, dyskusja dotyczyła praktycznego wykorzystywania testu Q12 w zakresie weryfikacji postaw i zachowań liderów, w obszarze dbałości o satysfakcję z pracy w firmie ich samych i podległych im pracowników.

Dyskusja o projektowym podejściu do doskonalenia pracy i akceptacji zmiany, na comiesięcznym spotkaniu Klubu Lean Management.

Za nami XVI spotkanie w gronie zainteresowanych Lean Management. Tym razem przewodnim tematem była CAPA. Nasi Koledzy Artur Skiba i Jakub Jasicki przybliżali nam za działania korygujące i zapobiegawcze w Lean Management.

3 października br. (wtorek) o godzinie 17:30, w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, kolejne spotkanie w Klubie Lean Management. Wiodącym tematem wieczoru będzie CAPA (Corrective and preventive action) w odniesieniu do normy ISO i Lean'u.

05.09 (wtorek) o godzinie 17:30, jak co miesiąc, zapraszamy wszystkich zainteresowanych Lean Management, na spotkanie miłośników koncepcji zarządzania, która zasłużenie zdobywa uznanie w świecie biznesu. 

Środek, lata, urlopy, a zainteresowanie spotkaniami z Lean Management nie spada. Doskonalenie procesów jest dla nas ważne. Uczymy się nawzajem, poznajemy kolejne narzędzia. Tym razem wiodącym tematem spotkania było wykorzystywanie i  proces tworzenia arkusza A3.

Tradycyjnie,  w pierwszy wtorek miesiąca (01.08) spotykamy się na zebraniu Klubu Lean Management. Tym razem   będziemy mieli okazję posłuchać o typowych oraz mniej znanych zastosowaniach arkusza A3. 

Klub nie zwalnia tempa w okresie letnim. Ponieważ to okres wyjazdów, to żartując powiemy, że dobór tematu nie był przypadkowy i Lean w logistyce to był dobry wybór.

Klub Lean Management serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się 4 Lipca (we wtorek) o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej.

W miniony wtorek, tj. 6 czerwca br. w Klubie Lean Management,  mogliśmy posłuchać  wystąpienia pani Beaty Pluty, bankowca z niebanalną praktyką w zawodzie. To był ciekawy i bardzo inspirujący przykład przedstawiania lean thinking  w procesach usługowych.