fbpx

 

baner sylwia

 

9 maja br. (wtorek) o godz. 17.30 zapraszamy, jak co miesiąc, na spotkanie klubowe gdzie  dr Justyna Lemke sprawi, że dowiemy się  nieco więcej o sobie samych  jako o kandydatach do pracy zespołowej z umiejętnością argumentowania własnych racji i przekonywania do nich. W realizowaniu takiej koncepcji zarządzania jak Lean Management, to umiejętność niesłychanie ważna.

Do tego, nikt nas nie będzie oceniać, będziemy to mogli zrobić sami, obserwując rezultaty wykonanej pracy. W drugiej części, Jakub Jasicki i Norbert Janicki, zrelacjonują swoje wrażenia z  gry symulacyjnej własnego autorstwa, przeprowadzonej na grupie fokusowej złożonej ze studentów Akademii Morskiej. To była próba generalna. W najbliższym czasie, prawdopodobnie, będziemy mieć okazję zostać uczestnikami premiery tej gry. Ale najpierw posłuchamy o jej założeniach i przebiegu. 

Natomiast 11 maja br. zapraszamy na godzinę 17.30 do klubu  EXP PUB (dawniej Royal Jazz Club) przy ul. Mariackiej 26, na drugie już spotkanie z prof. Piotrem Walentynowiczem. Przed rokiem, nasz gość z Gdańska, ciekawie przedstawił studium przypadku implementowania Lean Management w firmie produkcyjnej. Tym razem zmieniamy nieco formułę i będziemy mogli posłuchać  i podyskutować w prawdziwie klubowej atmosferze o tym jak: "„Uniknąć porażki wdrażając Lean Management”?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Lean Management  na obydwa wieczory. Udział w nich jest bezpłatny, prosimy jednak awizować nam swoją obecność pod tym linkiem - w przypadku spotkania w dniu 9 maja http://www.uczestnicy.pl/event/praca-zespolowa-i-argumentowanie-w-lean-management

Informacje o spotkaniu z prof. Piotrem Walentynowiczem w newsletterze Izby w najbliższy poniedziałek i na naszym profilu FB https://www.facebook.com/KlubLeanManagement/?ref=bookmarks

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a