fbpx

 

baner sylwia

 

Tradycyjnie, w pierwszy wtorek miesiąca, o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie Klubu Lean Management wszystkich  chętnych do poznawania tej koncepcji zarządzania firmą. Tym razem posłuchamy pani Beaty Pluty, która zechce podzielić się z nami  swoimi obserwacjami i doświadczeniami z zakresu szczupłego zarządzania w procesach usługowych, na przykładzie usług bankowych. Potencjał poprawy efektywności usług pozaprodukcyjnych jest jeszcze niedostatecznie dostrzegany i wykorzystywany.

W lwiej części firm produkcyjnych, praktykujących lean management, Lean nie wychodzi poza hale produkcyjne. Księgowość, kadry, sekretariat, laboratoria pracują "po staremu". To ogromne marnotrawstwo. Uczmy się patrzeć na Lean w usługach i dostrzegajmy tkwiący tam potencjał.

Podzielimy się też refleksjami z gry symulacyjnej, które 20 maja, przygotowali dla nas i przeprowadzili Kuba Jasicki i Norbert Janicki.  Niezła zabawa i dużo wiedzy praktycznej w jednym. Warto było. Dziękuję! Będziemy też mieli okazję zobaczyć filmy obrazujące różne podejście do procesu produkcyjnego i próbować doszukać się przewagi pracy zgodnie z Systemem Produkcyjnym Toyoty, względem innych praktyk. Przewidziana dyskusja. Zapraszamy wiec serdecznie do udziału w spotkaniu. Choć spotkanie jest bezpłatne, prosimy (KONIECZNIE!), anonsować swoją obecność TUTAJ. Ułatwia to nam organizację przedsięwzięcia.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a