fbpx

 

baner sylwia

 

W miniony wtorek, tj. 6 czerwca br. w Klubie Lean Management,  mogliśmy posłuchać  wystąpienia pani Beaty Pluty, bankowca z niebanalną praktyką w zawodzie. To był ciekawy i bardzo inspirujący przykład przedstawiania lean thinking  w procesach usługowych.

Świetnie dobrane przykłady i argumenty pozwoliły nam zrozumieć istotę Lean Management w takich obszarach jak: znaczenie zaangażowania zarządu w ten system kierowania firmą; kształtowanie jakości; koszty uzyskania oczekiwanej jakości; czasu trwania każdego z realizowanych procesów; oraz znaczenia wykorzystania zbiorowej wiedzy załogi do realizacji założonych celów biznesowych. Po tym spotkaniu chyba wszyscy coś zyskaliśmy, czegoś się nauczyliśmy. W imieniu uczestników bardzo dziękuję pani Beacie za przyjęcie zaproszenia i trud włożony w przygotowanie tych zajęć.

W pierwszym tygodniu lipca kolejne spotkanie w Klubie. Niebawem przedstawimy plan tego spotkania,  już dzisiaj serdecznie na nie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Lean Management. Przyjdźcie i przyprowadźcie swoich znajomych.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a