fbpx

 

baner sylwia

 

05.09 (wtorek) o godzinie 17:30, jak co miesiąc, zapraszamy wszystkich zainteresowanych Lean Management, na spotkanie miłośników koncepcji zarządzania, która zasłużenie zdobywa uznanie w świecie biznesu. 

Spotkanie sierpniowe, poświęcone, między innymi, metodyce arkusza A3, wywołało znaczne zainteresowanie i jednocześnie spory niedosyt ponieważ zbyt mało, zdaniem uczestników, przekazywało informacji jak może wyglądać zastosowanie tego narzędzia w praktyce firmy. Szanując te uwagi i starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, tym razem będzie okazja zapoznania się z case study użycia arkusza A3. Mamy nadzieję, ze będzie można poczuć specyfikę pracy z arkuszem, wyobrazić sobie siebie w roli jego właściciela i zrozumieć czy będziemy chcieli i umieli go wykorzystywać?

Drugim tematem będzie praktyczne zastosowanie narzędzia 5Why. Case przedstawi podejście narzędziowe z jednoczesną zmianą myślenia pracowników. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności pod linkiem: http://www.uczestnicy.pl/event/jak-toyota-rozwiazuje-problemy-case-study-z-arkusza-a3-i-5why

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a