Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

15 lutego odbyło się comiesięczne posiedzenie Zarządu Klubu Kobiet Biznesu. Panie omówiły spotkania zrealizowane w miesiącu ubiegłym oraz plan działań na kolejny kwartał.

Ideą projektu jest pokazanie sylwetek członkiń Klubu Kobiet Biznesu Północnej Izby Gospodarczej . Kluczowym obszarem działalności każdej z nas jest własna aktywność zawodowa. Wachlarz zainteresowań, pasji jest tak różny jak rożne są nasze charaktery. Co miesiąc przedstawimy jedną z Pań Klubu, która opowie czym się zajmuje, co ją pasjonuje. Pomysłodawczynią projektu jest wiceprzewodnicząca Zarządu Klubu Kobiet Biznesu Marzena Ustupska.

18 stycznia br. w siedzibie Izby odbyło się comiesięczne spotkanie Zarządu Klubu Kobiet Biznesu. Panie na pierwszym w tym roku ustaliły plan działań na kolejne miesiące.

19 października br. w siedzibie Izby odbyło się regulaminowe, comiesięczne posiedzenie Klubu Kobiet Biznesu. Panie rozmawiały na temat planów nowo wybranego Zarządu.

Wkrótce

20leciepigreklama10082017