fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Ideą projektu jest pokazanie sylwetek członkiń Klubu Kobiet Biznesu Północnej Izby Gospodarczej . Kluczowym obszarem działalności każdej z nas jest własna aktywność zawodowa. Wachlarz zainteresowań, pasji jest tak różny jak rożne są nasze charaktery. Co miesiąc przedstawimy jedną z Pań Klubu, która opowie czym się zajmuje, co ją pasjonuje. Pomysłodawczynią projektu jest wiceprzewodnicząca Zarządu Klubu Kobiet Biznesu Marzena Ustupska.


JOANNA MICHALAK
MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu.
Praktyk biznesu/Coach ACC/Trener

Członkini Zarządu Klubu Kobiet Biznesu przy Północnej Izbie Gospodarczej. Na co dzień prowadzę szkolenia dla firm z regionu oraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako coach wspieram moich klientów w ich rozwoju. Towarzyszę im w drodze do realizacji założonych celów.
Ukończyłam ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowe studia z Zarządzania Systemami Przemysłowymi „Mastere Specialise en Management des Grands Projets et Programmes" w Saint-Etienne (Francja). Moja praca to moja pasja, ale nie jedyna. Wolny czas spędzam aktywnie. Jeżdżę cały rok rowerem. Jestem stałą użytkowniczką Szczecińskiego Roweru Miejskiego. Razem z Paniami z KKB planujemy na wiosnę wycieczkę rowerem miejskim po ciekawych zakątkach Szczecina. Jestem morsem i zachęcam inne osoby do tej formy aktywności. Mam nadzieję, że Panie w KKB również zaczną morsować.  Lubię sport i aktywność fizyczną.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0